Jump to content
Sign in to follow this  
necik

Błąd w ustawieniach DNS

Recommended Posts

Na liście domen widać np. ns1.fastpark.net a gdy wejdziemy na zmień DNS to nie wiadomo skąd ns1.nano.pl :)

Dla jakiej domeny tak się dzieje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

To już nie pierwszy raz taka sytuacja gdy domyślnie miał być przypisany serwer ND a jej ns1.nano.pl

Niestety, nie pamiętam wcześniejszych nazw domen. Nazwę ostatniej wysłałem na priv.

Share this post


Link to post
Share on other sites

to pewnie domeny premium, bo taki sam błąd jest w active24. jeśli przy zakładaniu opcji ustawisz DNSy namedrive czy jakiekolwiek inne to po rejestracji domeny i tak ustawiają się DNSy nano..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Powrócę do tematu bo widzę że błąd nadal występuje.

 

Dwie domeny premium z aukcji dropped.pl, opłacone 16 września. Mijają trzy dni a domena nadal wskazuje na ns1.nano.pl i info "strona w trakcie tworzenia".

Tak chyba nie powinno być? Tyle szczęścia że jeszcze nie mam takiej liczby domen abym nad tym zapanował, ale uważam że ktoś tu w kulki leci. Pytanie tylko kto? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znalazłem błąd w skrypcie ustawiającym DNSy, który prawdopodobnie powodował to zachowanie. Sprawdzę też wstecznie wszystkie domeny Premium.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Znalazłem błąd w skrypcie ustawiającym DNSy, który prawdopodobnie powodował to zachowanie. Sprawdzę też wstecznie wszystkie domeny Premium.

Minęły kolejne 3 dni i nadal nic nie zmieniło się. W końcu zmieniłem ręcznie DNSy, ale profesjonalny serwis chyba nie tak powinien działać?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rzeczywiście, bez bicia przyznaję się że w sobotę i niedzielę nie pracuję, jak pewnie większość Polaków...

 

Skrypt już został napisany i właśnie pracuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×