Jump to content
kilofek

Nowe ceny NASK

Recommended Posts

Nie będę ukrywał, że nie zdarza się to często, ale tym razem zgadzam się z powyższym co napisałeś Sylyx w 100% :)

Jak będziesz starszy to ze wszystkim się będziesz zgadzał. :D

 

Ale nie martw się, ja Twoich wyliczeń nigdy nie zakumam. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites
Popatrzcie przy okazji w swoje portfolia - coście tam w stycznie narejestrowali i sami oceńcie, ile z tych domen przedłużycie... :(

Ja tu czytam między wierszami coś innego:

Warto popatrzyć w portfolia innych i zawczasu załóżyć kilka opcji :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy jacyś rejestratorzy podali już swoje propozycje na 2009 rok?

A może ktoś z obecnych na forum rejestratorów się wypowie w tej kwestii np. az.pl (tylko nie w stylu ceny odnowien beda w przedziale 40-70 zl netto).

Share this post


Link to post
Share on other sites

mnie interesuje to jaki koszt przedłużenia będzie w dropped.pl gdyż tam zamierzam przenieść i utrzymywać wszystkie domeny, może właściciel poda jaka mniej więcej będzie kwota przedłużenia?

Share this post


Link to post
Share on other sites

a mnie interesuje jakie beda zasady przyznawania EPP przez pre-paid, i czy to wogole zostanie wprowadzone.

 

 

Rowniez zamierzam wiekszosc domen PL trzymac w dropped.

Share this post


Link to post
Share on other sites
mnie interesuje to jaki koszt przedłużenia będzie w dropped.pl gdyż tam zamierzam przenieść i utrzymywać wszystkie domeny, może właściciel poda jaka mniej więcej będzie kwota przedłużenia?

Max 50 PLN, być może mniej ;)

 

a mnie interesuje jakie beda zasady przyznawania EPP przez pre-paid, i czy to wogole zostanie wprowadzone.

Na konferencji rozmawiałem z NASkowcami - nie wcześniej niż w połowie 2009. Jeśli wymagana kwota wpłaty prepaid będzie niska, pewnie dojedziemy do Twenty Fifth Dropcatchers, LLC ;)

 

A mnie interesuje w takim razie, czy nie będzie obciążeń na serwerze dropped ;):P

Myślę, że Quad Core 64bit na łączu 100 MBit sobie jakoś poradzi ;)

Edited by Dropped.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
a mnie interesuje jakie beda zasady przyznawania EPP przez pre-paid, i czy to wogole zostanie wprowadzone.

 

Chcesz zostać partnerem? ;)

 

Rowniez zamierzam wiekszosc domen PL trzymac w dropped.

 

A ja wręcz przeciwnie. Chyba, że w końcu zostanie wprowadzone jakieś zabezpieczenie do pobierania kodów authinfo albo możliwość ich ukrywania.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A ja wręcz przeciwnie. Chyba, że w końcu zostanie wprowadzone jakieś zabezpieczenie do pobierania kodów authinfo albo możliwość ich ukrywania.

Poczekaj do przyszłego tygodnia... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeżeli chodzi o kody auth-info, to dobrze jakby przez sms była autoryzacja, a sam kod można było skopiować z panelu,

 

a co do cen rejestratorów, jak pojawi sie pierwszy obniżony cennik u większego rejestratora, inni czym prędzej zrobią to samo, konkurencja zrobi swoje, dobrze jakby NASK czuł taką konkurencję, wtedy nie powstawałyby teorie, co do wpływu cen na liczbę domen, tylko ceny by szybko spadały, i dopiero wtedy następowałaby ocena rzeczywistości, tak to każdą najsłabszą teorię można zawsze bronić.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chcesz zostać partnerem? ;)

 

Jesli koszty wejscia do systemu beda nizsze niz teraz....to kto wie;)

 

wyciagne z szafy skrypty do lapania;) ktore schowalem jak dropped zalozyl 5 firm;)

 

 

ale jesli kwoty beda niskie...i dropped bedzie mial 25 firm;) to moze znow je schowam do szafy heheheh

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakieś obniżki cen przedłużeń NASK szykuje na Gwiazdkę i nowy 2012 rok ?

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites
No NASK to zdziercy ;)

Może powinniśmy się cieszyć, że nie podnoszą cen tak jak VeriSign dla .com i .net? ;) Przy rosnących kursach dolara i cen .com domeny globalne będą niedługo kosztować tyle co .pl.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×