Jump to content
Sign in to follow this  
marchello25

bielsko-biala.biz

Recommended Posts

Kupiłem domenkę miasta bielsko biała z rozszerzeniem biz. zastanawiam sie czy to zloty strzal czy klapa?

 

Klapa od starego radzieckiego parowozu.

 

 

[edit] Zmieniam zdanie, bo na początku myślałem że chodzi o .biz.pl. Samo .biz jeszcze ujdzie, da się do czegoś wykorzystać, choć wartość komercyjna domeny jest znikoma.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Klapa od starego radzieckiego parowozu.

 

Nie moge sie z Tobą zgodzić. Za taką klapę byłbym skłonny zapłacić, a domena wg mnie nie reprezentuje zadnej wartosci :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

aaa kolego...Złoty strzał wiąże się głównie z końcówką .pl a rzadziej z globalną strefą, tym bardziej że w Twojej domenie występuje myślnik który nie wpływa dodatnio na wartość domeny. Dodatkowo wystrzegaj się domen .biz (biznonów) które mają symboliczną wartość ( choć jakiś czas temu sam sprzedałem .biz za 500zl ale to byl dziki fart) Inwestuj w końcówki .pl bo tu masz (wciąż jeszcze) największe szansę na złoty strzał.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ech... Panowie Domainerzy mają wyrobione zdanie i przykładaja każdą domenę do pewnego wzorca i :(

A tu tak...

W nazwie takiego małego miasteczka* - wyjątkowo występuje "-". I wyjątkowo - domena z "-" może byc więcej warta niż bez.

Biz - najszczęśliwką końcówką może nie jest - ale w BB biznes ma się całkiem dobrze - to raz, a dwa - każda końcówka globalna dla miasta jest ok.

 

*raptem niecałe 200k mieszkańców

 

Podsumowując - ani złoty strzał ani klapa - cos pośrodku

 

PS

masz biała czy biala - sprawdź w każdym razie

Share this post


Link to post
Share on other sites

myślnik to w tym wypadku nie jest nawet wada, ale bizon dyskwalifikuje wszystko ... jak ktos zarejestruje sobie bielsko-biala z koncowką dowolnego kraju to bedzie nie gorsza od domeny z .biz, a nawet lepsza bo dwuliterowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×