Jump to content
Sign in to follow this  
PeJot

bryczkikonne.pl ; piekielnie.pl - opinie

Recommended Posts

Witam.

Chciałbym poznać opinię o domenach bryczkikonne.pl i piekielnie.pl. Co do tej pierwszej domeny to dostałem jedną opinię, że jest warta xxx zł, ale proszę o wasze opinie i wyceny.

Pozdrawiam.

Edited by PeJot

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bryczkikonne, to co prawda nie to samo co powozykonne, ale bezsprzecznie warta xxx .

Dla piekielnie*pl nie widzę żadnego zastosowania .

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ja wyceniłem bryczkikonne.pl (w prywatnej rozmowie z PeJotem) na xxx zł i nadal uważam, że ktoś związany z tą branżą mógłby spokojnie na nią tyle wyłożyć.

 

piekielnie.pl sam nie wiem, pewnie nic nie warta, ale znalazłem bardzo ciekawe zastosowanie dla takiej domeny pod inną końcówką:

 

http://www.piekielnie.eu :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale wątpie by byli zainteresowani piekielnie.pl skoro wybrali .eu, mając podczas zakupu domeny do wyboru jeszcze .pl. Chyba, że podobny projekt dla innej firmy.

Edited by PeJot

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ale wątpie by byli zainteresowani piekielnie.pl skoro wybrali .eu, mając podczas zakupu domeny do wyboru jeszcze .pl.

 

Nie będą zainteresowani. :P Zarejestrowali dlatego .eu, że to euroszkoła, więc piekielnie dobra euroszkoła. :P Pogratulować tylko im pomysłowości i odwagi na wcielenie takiego dzikiego pomysłu. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
niestety nic nie warte - prczeczytalem byczkikonne

To naucz się czytać. Mówiąc szczerze, zaczynam mieć alergię, na tak bezsensowne i wręcz naciągane uzasadnienia.

 

Swój-chlop, daję Twojej wycenie 5 gwiazdek : :P;):P :P :P ,

 

a domenie niskie xxx , z tego co widzę, branża istnieje i być może uda się sprzedać. :P

Edited by MasterofPoland

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×