Jump to content
DD

Najdrożej sprzedane na aukcji AfterMarket.pl

Recommended Posts

Nie wiem czy bym ją zarejestrował .

 

Ja bym raczej widział inne zastosowanie. Razem z geometria.pl byłby fajny pakiet do wykorzystania na różne gry i zabawy uczące dla najmłodszych - np. coś takie jak robi ciufcia.pl

 

No ale, że dodawanie.pl odpuściłem to i o geometria.pl ostro nie walczyłem, tradycyjnie już przebił mnie dellirium, to ktoś z forum?

Share this post


Link to post
Share on other sites
toster.pl

 

1100 PLN

 

Bardzo fajna domena . Jakby nie wydatki dałbym więcej,a tak zakończyłem licytowanie w połowie .Gratulacje dla kupującego .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kupiona ode mnie na aukcji dwa lata temu za 12 zł, po tym jak ją w 2009 złapałem z opcji. Ładna przebitka, gratuluję. ;-)

Opłaca się zakładać opcje. :) Robiłeś prywatną aukcję w domu? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Opłaca się zakładać opcje. :) Robiłeś prywatną aukcję w domu? :)

 

8.05.2010 w PPD.pl, od złotówki. Wtedy chyba byłeś obrażony za tę przechwyconą literówkę. Jak widać, nie opłaca się stroić fochów w biznesie. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
8.05.2010 w PPD.pl, od złotówki. Wtedy chyba byłeś obrażony za tę przechwyconą literówkę. Jak widać, nie opłaca się stroić fochów w biznesie. :)

 

Jak dla mnie to nie jest literówka, ale ja się nie znam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie wiedziałem o niej, bo nigdzie nie napisałeś i to Ty straciłeś, wiec dbaj o klientów. :)

 

 

ciekawe jaką popularność zdobyłby serwis, który wyszukwiałby wśród wszelakich aukcji na premium, aftermarket, di, az, etc ciekawe domeny od niskich kwot startowych i to niezaleznie czy aukcje uzytkowników, czy tez przechwycone, do przechwycenia etc

 

istnieje chyba problem tego, że nawet wśród domeniarzy wiele aukcji umyka

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak dla mnie to nie jest literówka, ale ja się nie znam :)

Chodzi o inną domenę. I się nie obrażam, tylko jestem świadomym klientem. Do Tesco już ponad rok nie chodzę na zakupy i chyba nigdy nie pójdę, bo mi nie chcieli zwrócić 10 zł za rybę, a wcześniej zawsze robiłem tam zakupy. :)

ciekawe jaką popularność zdobyłby serwis, który wyszukwiałby wśród wszelakich aukcji na premium, aftermarket, di, az, etc ciekawe domeny od niskich kwot startowych i to niezaleznie czy aukcje uzytkowników, czy tez przechwycone, do przechwycenia etc

 

istnieje chyba problem tego, że nawet wśród domeniarzy wiele aukcji umyka

Zaoszczędziłby nam sporo czasu.

Edited by korneliusz.com

Share this post


Link to post
Share on other sites
Teraz dopisałeś, bo jesteś moderatorem. :)

 

Dopisuje to raczej Tobie, humor. ;-) Faktów śmiechem nie zabijesz. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przynajmniej przyznaj się, że żałujesz, bo zapomniałeś podbić.

 

Żałuję, bo zapomniałem podbić. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie spodziewałem się, że domainerzy z taką rangą i stażem podbijają w swoich aukcjach, żeby uzyskać wyższą cenę... no chyba, że zapomną :)

 

 

 

PS. Wiem, że chodzi o podbicie tematu na forum :-P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×