Jump to content
kulas

Kilka darmowych rejestracji. Które domeny byś zarejestorwał?

Które domeny mógłbyś zarejestrować?  

29 members have voted

  1. 1. Które domeny mógłbyś zarejestrować?

    • julitta.pl, filipina.pl, winicjusz.pl, lesław.pl, winia.pl, wirginia.pl, eufemia.pl
      8
    • czteroliterowe.pl + m.in faki.pl, himi.pl, hugi.pl, jeto.pl, liva.pl, nuco.pl
      11
    • wódkikolorowe.pl, wódkakolorowa.pl + nonIDNy
      3
    • funsklep.pl
      5
    • gazetabrukowa.pl
      2
    • destylatornia.pl
      3
    • phblog.pl
      0
    • kartykryptograficzne.pl
      0
    • uzurpator.pl :)
      5
    • Puknij się w głowę kulas :) Domeny nie warte rejestracji.
      13


Recommended Posts

Witam.

 

Zamiast się rozpisywać, zaznaczcie w sondzie domeny, które byście zarejestrowali nawet za 10 zł ;)

 

 

Jak się sonda spodoba, dodam wkrótce następną partię ;)

Edited by kulas

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam.

 

Zamiast się rozpisywać, zaznaczcie w sondzie domeny, które byście zarejestrowali nawet za 10 zł ;)

 

Jesli musialbym koniecznie wybierac z tych trzech w opisie tematu, to wybralbym jedynie winicjusz.pl. Zastosowanie? Winnica albo sklep z winami? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jesli musialbym koniecznie wybierac z tych trzech w opisie tematu, to wybralbym jedynie winicjusz.pl. Zastosowanie? Winnica albo sklep z winami? ;)

Enter mi się wcisnął przed dodaniem sondy.

 

Teraz wszystko gra ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Enter mi się wcisnął przed dodaniem sondy.

 

Teraz wszystko gra ;)

 

Gdybym mial wybierac rejestracje domen z tej sondy, to wybralbym opcje pierwsza: julitta.pl, filipina.pl, winicjusz.pl, lesław.pl, winia.pl, wirginia.pl, eufemia.pl. Ogolnie moja uwage przykuwa jedynie winicjusz.pl i jesli nie znalazlbym nic innego, to przytulilbym wlasnie te ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdecydowanie przodują imiona. ;) W sondzie oddałem jednak więcej głosów, bo spora część z pozostałych domen też warta uwagi. ;)

 

W ogóle bardzo dobre rejestracje jak na darmowe.

 

EDIT: a co będę sobie żałował - podeślę jeszcze raz, żeby można było skontrastować: http://mapadomen.pl/usuniete_2008-09-28_16:12:44 ;)

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Destylatornia.pl - ta domena ma przed sobą przyszłość i wcale tutaj nie kpię. Wszystko zależy od ustawy - czy zalegalizują prywatne destylatornie, lokalnych producentów śliwowicy i innych wytwórców dobrych trunków - nazywanych obecnie "księżycówkami".

Share this post


Link to post
Share on other sites
Destylatornia.pl - ta domena ma przed sobą przyszłość i wcale tutaj nie kpię. Wszystko zależy od ustawy - czy zalegalizują prywatne destylatornie, lokalnych producentów śliwowicy i innych wytwórców dobrych trunków - nazywanych obecnie "księżycówkami".

Również tym się kierowałem rejestrując ową domenę. Natomiast wcześniej widziałem w TVN24 program właśnie o tym co wyżej napisałeś.

 

W zasadzie każda moja rejestracja była przemyślana. No poza niektórymi "czwórkami" ;) Może później wystawię portfolio "czwórek" na czteroliterowe.pl

 

DD: trzyliterowe.pl generuje jakiś ruch?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy domenę funsklep.pl sponsoruje jakiś fun shop z dopalaczami ?

 

Jeszcze nie ;) Mam też funshops.pl

 

Jak znajdziesz sponsora to % dla Ciebie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeszcze nie ;) Mam też funshops.pl

 

Jak znajdziesz sponsora to % dla Ciebie ;)

 

Musicie sie spieszyc ;)

 

Artykul z lipca:

(...)Polscy urzędnicy zaczęli pracować nad zakazaniem sprzedaży BZP już rok temu. Do tej pory nic nie zrobili, więc funshopy mogą dziś powstawać bez przeszkód. - Dlatego przyspieszyliśmy pracę nad nowelizacją ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Zależy nam, żeby sejm przyjął ją jak najszybciej - mówi Piotr Jabłoński, dyrektor Biura ds. Przeciwdziałania Narkomanii przy Ministerstwie Zdrowia.

Jak dowiedzieliśmy się w ministerstwie, zakaz może wejść w życie za półtora miesiąca. - To sprawa tak oczywista, że nie będzie żadnego politycznego sporu w tej sprawie. Jeżeli tylko rząd się spręży i szybko prześle do sejmu dokumenty, to będziemy mogli przegłosować zmiany w ciągu kilku dni - zapewnia Marek Balicki z SdPl, wiceprzewodniczący sejmowej komisji zdrowia.(...)

http://www.emetro.pl/emetro/1,85651,566160...kim_prawie.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

myślę, że tekstem "Puknij się w głowę kulas :unsure: Domeny nie warte rejestracji." zachęcasz do głosowania właśnie na tą opcję, nawet domainerów, którym te domeny się podobają

Share this post


Link to post
Share on other sites
myślę, że tekstem "Puknij się w głowę kulas :unsure: Domeny nie warte rejestracji." zachęcasz do głosowania właśnie na tą opcję, nawet domainerów, którym te domeny się podobają

 

Nikt nie mówił, że domaining to łatwa sprawa ;)

 

Poza tym sonda jest wielokrotnego wyboru. Jak ktoś bardzo chce zagłosować za ostatnią opcją, może również wybrać swoich faworytów w domenach ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×