Jump to content
Dziendobry

Gdzie dawać ogłoszenie o sprzedaży domen

Recommended Posts

Proponuję dopisywać miejsca/fora gdzie można zamieszczać ogłoszenia o sprzedaży domen - ze względu na brak innego niż Allegro "centrum" no i oczywiście poza tym forum. Mam nadzieję, że to regulaminu nie narusza.

 

Aukcje:

allegro.pl

ebay.pl

swistak.pl

 

Fora:

webhostingtalk.pl

forum.optymalizacja.com

forum.php.pl

forum.webhelp.pl

idg.pl/forum/

forum.di.com.pl

forum.webinside.pl

forum.pclab.pl

forum.gazeta.pl (giełda lub fora tematyczne)

 

Inne:

Grupa domeny na goldenline.pl

Tematyczne grupy dyskusyjne

 

Oczywiście nie rzecz w ilości, ale jakości i skuteczności - ludzie mogą sobie nie zdawać sprawy że chcą jakąś domenę więc warto zaryzykować posty na tematycznych (temat związany z domeną) forach. I tak korzystam tylko z kilku miejsc.

 

A może osoby które nie chowają swojego portfolio zgadałyby się i wspólnie na 1 stronie utworzyć taki zbiór portfolio, pozycjonować wspólnie na frazy kupno domen, handel domenami itp - jest to wykonalne : ) Skrypt byłby banalny, nawet w formie bloga : ) Ale teraz zrobi się burza.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A może osoby które nie chowają swojego portfolio zgadałyby się i wspólnie na 1 stronie utworzyć taki zbiór portfolio, pozycjonować wspólnie na frazy kupno domen, handel domenami itp - jest to wykonalne : )

 

Mam domenę na trzecim miejscu dla zapytania 'domeny na sprzedaż' (kiedyś była na pierwszym, ale nigdy nie zajmowałem się pozycjonowaniem, bo nie znam się na tym, więc spadła; być może wskoczy na drugie, jeśli domenada wyleci, bo już nic tam nie ma; no i nie wiem jak stoi na inne frazy, bo – jak już pisałem – nigdy jej nie pozycjonowałem). Ma PR=4. Nie używam jej już, wisi tam tylko mocno niekatualna lista moich domen (aktualizowana może z rok temu). Jakby co, to można ją wykorzystać.

 

[edit] Jeszcze jest druga na 'najlepsze domeny'.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Proponuję dopisywać miejsca/fora gdzie można zamieszczać ogłoszenia o sprzedaży domen - z

di.pl

 

Sedo, Afternic... :) - powodzenia przy sprzedaży :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×