Jump to content
Sign in to follow this  
MasterofPoland

NCSE.pl

Recommended Posts

Wiedzą jak przyciągnąć klienta :) Hahaha. Powalajaca rozdzielczosc strony i ten layout :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak dla mnie krzak.. Hm, nie jest tak przypadkiem, że firmy muszą umieszczać na stronach numer REGON ? NIP to nawet ja mam ;-)

http://www.ncse.pl/kontakt/

Nie ma żadnego obowiązku umieszczania na stronie nr REGON (służy on do celów statystycznych)

Gdy robisz zakupy na firmę to na fakturze masz tylko nr NIP sprzedawcy, prawda? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odgrzebuję stary temat, ale właśnie trafiłem na ich stronę (m.in. w poszukiwaniu tanich bizonów), wychodzi na to, że mają domeny *biz po 5 zł netto ;)

 

Spróbujcie u nich sprawdzić dostępność domeny np. bbaa (wpisując bez żadnego rozszerzenia), wyskoczy lista wolnych, a na liście tej nie ma domen *biz

 

Natomiast jak wpiszecie bbaa.biz i dacie "sprawdź domenę", to do listy poprzednich rozszerzeń dołącza bbaa.biz (jak sprawdzałem była wolna :P ), przy próbie rejestracji wyskakuje cena 5 zł netto ... dalej już nie brnąłem, bo sądzę, że to lipa.

 

S.F.

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiedyś, dawno dawno temu, korzystałem z tej strony dla sprawdzania dostepności domen .pl, bo mieli wszystkie wazniejsze końcówki. No i krótki adres www. Ojej, kiedy to było, hehe ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×