Jump to content
joe_27

czysciciel.pl

Recommended Posts

witam

 

Dawno nie dawałem nic do wyceny,ale teraz wpadło mi w łapki coś takiego :

 

www.czysciciel.pl

 

Co sądzicie ? Z góry dzięki za opinie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nazwa tej domeny, wydaje mi się komiczna ..., chyba, że o to właśnie Ci chodziło ...

Nie wiem, kim są "czyściciele" ... Pierwsze skojarzenie miałem z filmem pt. "Nikita", i występującą tam postacią

o nazwie "Wiktor Czyściciel" :). Jest również chyba film, pt. Czyściciel"? Poza tym? Każda osoba, która cokolwiek czyści, najlepiej w sposób ciągły, i "zawodowy" :)? Może pod taką nazwą, istnieje jakieś urządzenie czyszczące?

Nie zarejestrowałbym tej domeny.

 

 

---------

Z tego zaś, nie wiem czy się śmiać :) , czy płakać ;) :

 

http://web.archive.org/web/20070429003710/....czysciciel.pl/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Leon Zawodowiec mówił o sobie, że jest "czyścicielem", więc od razu skojarzyło mi się z portalem dla zabójców na zlecenie :)

Jakby się okazało, że wzięcie małe, wal do czyścicieli dywanów. W google znajdziesz nawet jedną firmę o tej nazwie z tej właśnie branży.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Leon Zawodowiec mówił o sobie, że jest "czyścicielem", więc od razu skojarzyło mi się z portalem dla zabójców na zlecenie :)

Jakby się okazało, że wzięcie małe, wal do czyścicieli dywanów. W google znajdziesz nawet jedną firmę o tej nazwie z tej właśnie branży.

 

 

Leon Zawodowiec nie czyścił a.............sprzątał....proszę o nieprzekłamywanie faktów....:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×