Jump to content
Sign in to follow this  
vectra74

wczasynadmorzem.net.pl i iphonenano.pl

Recommended Posts

wczasynadmorzem.net.pl z PR1 myślę że nazwa lepsza od mojej baltykwczasy.pl z PR3 tu mam serwis

co o niej sądzicie

 

iphonenano.pl

iphonenano.eu

 

Od dłuższego czasu wiadomo już, że wraz z iPhone’m mają pokazać się jego dwaj młodsi bracia iPhone Nano i iPhone Shuffle. Oba telefony będą przeznaczone dla szerszego grona odbiorców, tj. użytkowników niespodziewających się po swoim telefonie, że kiedyś sam zacznie chodzić. Do premiery zostało jeszcze trochę czasu a Apple już zaplanował, że iPhone Nano i iPod Nano zostaną wzbogacone o ekran dotykowy z tyłu obudowy, czytamy w Komórkomanii.

 

Tylko Apple chce opatentować tą nazwę czy wtedy mogą mi je zabrać?

Share this post


Link to post
Share on other sites
wczasynadmorzem.net.pl z PR1 myślę że nazwa lepsza od mojej baltykwczasy.pl z PR3 tu mam serwis

co o niej sądzicie

 

iphonenano.pl

iphonenano.eu

 

Od dłuższego czasu wiadomo już, że wraz z iPhone’m mają pokazać się jego dwaj młodsi bracia iPhone Nano i iPhone Shuffle. Oba telefony będą przeznaczone dla szerszego grona odbiorców, tj. użytkowników niespodziewających się po swoim telefonie, że kiedyś sam zacznie chodzić. Do premiery zostało jeszcze trochę czasu a Apple już zaplanował, że iPhone Nano i iPod Nano zostaną wzbogacone o ekran dotykowy z tyłu obudowy, czytamy w Komórkomanii.

 

Tylko Apple chce opatentować tą nazwę czy wtedy mogą mi je zabrać?

 

Z tego co slyszalem i czytalem, to ktos sobie zrobil jaja z ta nazwa ipod nano i phoneshuffle i tak to rozpowszechnil w necie, ze Pan zarejestrowal domene NINJE...A moze to ja sie myle, ale z tego co wiem, nikt z Apple nie mowil nigdy nic na temat phone nano i Shuffle. Ot taki sobie zarcik internetowy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik
Z tego co slyszalem i czytalem, to ktos sobie zrobil jaja z ta nazwa ipod nano i phoneshuffle i tak to rozpowszechnil w necie, ze Pan zarejestrowal domene NINJE...A moze to ja sie myle, ale z tego co wiem, nikt z Apple nie mowil nigdy nic na temat phone nano i Shuffle. Ot taki sobie zarcik internetowy.

No Wita, witam wczasowicza.

Co tam u Pana słychac? Może w końcu zaczniesz pisac z jednego Nicka? Bo już nudny się stajesz.

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

wczasynadmorzem.net.pl - 0pln

iphonenano.pl - ciężko wyczuć, jeżeli iPhone NANO to plota to 0zł, a jeżeli nie... to masz szczęście. Zagranica jest zajęta, dlatego chyba nie ma się co zrażać.

 

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

@anglik jak myślisz że ja i @thenaturat to jedna osoba to sie grubo mylisz albo napisz o co ci chodzi

 

Pozdro dl a wszystkich.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik
@anglik jak myślisz że ja i @thenaturat to jedna osoba to sie grubo mylisz albo napisz o co ci chodzi

 

Pozdro dl a wszystkich.

No co Ty... !!! Nie ważne.

Idę do psychiatry, bo ten rynek domen chyba mnie do szału doprowadzi.

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
@anglik jak myślisz że ja i @thenaturat to jedna osoba to sie grubo mylisz albo napisz o co ci chodzi

 

Nie, on myslal, ze ja i MOJA BUTELKA THENATURATU to jednosc w Duchu Swietym :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×