Jump to content
Grzegorz

Saksy.pl

Recommended Posts

Postaw portalik o pracy sezonowej ;] Na razie dla mnie od reg fee do 150-200zł przy ładnej bajce na allegro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na pierwszy rzut oka fajna domena, tylko czy aby na pewno słowo „saksy” ma pozytywny wydźwięk?

Zrezygnowałem z fucha.pl właśnie z tego powodu, że niosła negatywne konotacje (chociaż nie wiem czy słusznie odpuściłem, trzeba by zapytać obecnego właściciela).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo fajna nazwa - przede wszystkim na portal pracy. Bez problemów mógłbyś stworzyć pod tym adresem forum dla emigracji zarobkowej i sprzedać całe forum z dobrym adresem za kilka tysięcy. Jeśli chodzi o wycenę to pierwsza moja myśl dla tej nazwy na dziś to 1000 zł a to dlatego właśnie ze względu na łatwość w wykorzystaniu tej domeny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi sie podoba. Byc moze sama nazwa nie kojarzy sie wszystkim za dobrze ale jesli podejdzie sie do zagadnienia z malym przymruzeniem oka, to mozna bardzo ciekawie ja wykorzystac.

 

Bardzo fajna domena, wedlug mnie od 1000 w gore. Nawet z prostym serwisem szybko podniesiesz wartosc tej domeny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co Wy z tymi złymi skojarzeniami? Przecież to nie ObozyPracyWeWloszech.pl:-)

Moi znajomi używają tego pojęcia zupełnie poważnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
[...]Moi znajomi używają tego pojęcia zupełnie poważnie.

Byc moze tez kimaja. :)

 

Mam wrazenie, ze zwrotu saksy uzywalo sie jakis czas temu. :)

 

Mam na mysli powazne wykorzystanie tej domeny, na powazny serwis, jednak mozna by wymyslec wesole haslo promujace serwis, ktore mialo by w tresci wlasnie saksy, tymbardziej, ze kierowane by bylo pewnie glownie do mlodych ludzi.

Share this post


Link to post
Share on other sites
mozna by wymyslec wesole haslo promujace serwis, ktore mialo by w tresci wlasnie saksy, tymbardziej, ze kierowane by bylo pewnie glownie do mlodych ludzi.

 

„Jedź na saksy, zbijaj baksy”

„Jedź na saksy, przywieź baksy”

itp. itd.

 

(przed użyciem proszę o zgłoszenie się po fakturę za copywriting ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na pierwszy rzut oka fajna domena, tylko czy aby na pewno słowo „saksy” ma pozytywny wydźwięk?

Zrezygnowałem z fucha.pl właśnie z tego powodu, że niosła negatywne konotacje (chociaż nie wiem czy słusznie odpuściłem, trzeba by zapytać obecnego właściciela).

 

Moim zdaniem fucha.pl też fajna domena - min. kilkaset PLN.

 

Podobnie jak saksy.pl - min. kilkaset PLN, raczej powyżej 500 zł.

 

--

Daniel Dryzek

http://www.active24.pl

http://dryzek.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×