Jump to content
Sign in to follow this  
przemowild

Radiowóz.pl

Recommended Posts

IDN, spad chyba po komendzie głównej :D znowu będą narzekać że nie mają czym jeździć :)

 

fiat9xv4.th.jpgthpix.gif

 

Macie jakieś pomysły co z tym fantem zrobić?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Macie jakieś pomysły co z tym fantem zrobić?

 

Serwis z wyposażeniem, instalacją aut w radia CB, radioodtwarzacze, tuning, itp - tak dla przekory, może chwyci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

idn spadl po mnie, bo mialem go na testach i zlapal go dropped ;-) Myslalem, ze bedzie ruch z tej dziwnej nieidnowej strony, ale ze nie bylo, wiec nie zdecydowalem sie zarejestrowac :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
idn spadl po mnie, bo mialem go na testach i zlapal go dropped ;-) Myslalem, ze bedzie ruch z tej dziwnej nieidnowej strony, ale ze nie bylo, wiec nie zdecydowalem sie zarejestrowac :)

 

I dobrze się stało że nie zarejestrowałeś, bo ja ją bardzo polubiłem. :D To że nie dostrzegłeś w niej nic ciekawego, nie znaczy że ktoś inny w niej nic nie odkryje.

Share this post


Link to post
Share on other sites
I dobrze się stało że nie zarejestrowałeś, bo ja ją bardzo polubiłem. :) To że nie dostrzegłeś w niej nic ciekawego, nie znaczy że ktoś inny w niej nic nie odkryje.

 

I chyba o to w tym wszystkim chodzi.

Oprócz takich topowych domen jak komputery.pl, praca.pl, muzyka.pl czy tym podobnych, są jeszcze domeny "niszowe", których większość nie zauważa.

Ja wczoraj zarejestrowałem sobie charakterystykaenergetyczna.pl po kimś kto zwolnił ją z rezerwacji :D

Dla mnie ciekawa i przyszłościowa, a że długa to już trudno ;)

 

Radiowóz.pl fajna domenka :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Plusem domeny, że fajnie brzmi słowo radiwóz. Minusem, że to tylko IDN . Domena jak dla mnie raczej kolekjconerska - co wydaję mi się jednak daję jej jakąś wartość. Ale tylko dla domeniarza.

Edited by jonatan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×