Jump to content
Sign in to follow this  
przemowild

Fechtmistrz.pl, Stajenny.pl, Promotorki.pl

Recommended Posts

Miałem te domeny od pewnego czasu w rezerwacji, ale w końcu zdecydowałem się je zarejestrować. Co mną kierowało spytacie? :)

 

1. Fechtmistrz.pl - myślę, że to dobra domena na serwis o szermierce

2. Stajenny.pl - nada się na stronę dla miłośników koni

3. Promotorki.pl - tu bym widział katalog hostess.

 

Jakie jest wasze zdanie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ad1) fajna domena do zastosowania jak wspomniałeś

ad2) popularne, obraźliwe przezwisko wsród moich znajomych: chłopiec stajenny

ad3)jakoś tego nie widze

 

Z powyzszych bez wahania regłbym fechmistrz.pl

Zauwazyłem że masz nosa do domen które w moim mniemaniu wydają się średnie.

Życze powodzenie z tymi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Fechtmistrz.pl - trudne do wymówienia i napisania, o możliwych błędach ortograficznych nie wspomnę => kiepska

2. Stajenny.pl - nada się na stronę dla miłośników koni - słowo ma wymowę pejoratywną, więc wątpię aby miłośnik koni to zaakceptował => kiepska

3. Promotorki.pl - tu bym widział katalog hostess - jednak słowo hostessy jest bardziej na miejscu. Promotorki raczej promują prace dyplomowe => kiepska

 

Jakie jest wasze zdanie?

 

Takie jest moje zdanie.

Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie wiem, takie trochę jakby na siłę... chyba tylko fechmistrz przejawia jakąś wartość. pzdr

 

Też tak myślę, ale nie chciałem Ci tego wczoraj robić

Więc zrobił kto inny;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Też tak myślę, ale nie chciałem Ci tego wczoraj robić

Więc zrobił kto inny;)

 

Fechmistrz, Fechtmistrz. Obie prawidłowe i obie moje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

no to spełniłem przynajmniej dobry uczynek:)

(zaniechanie też jest uczynkiem)

Bo już się bałem, że ktoś inny Ci tego fechmistrza podebrał.

Bo co prawda obie prawidłowe, ale fechmistrz zdecydowanie lepszy :)

promotorki - trochę wydumane jak na hostessy

Aczkolwiek przydałby się taki katalog - sam chętnie bym skorzystał.

stajenny - może na jakiś serwis o wyścigach?

Stajenny wie więcej ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niech ci bogini domen wynagrodzi ten dobry uczynek. To przykład na to, że trzeba być czujnym ;)

 

Widzę, że muszę wziąść w obronę te moje domenki, bo dostają mocno po łbie :)

promotorki.pl -

trochę wydumane jak na hostessy

powiedz to promotorkom :P, ja sobie tego terminu nie wymyśliłem, wziąłem go z ogłoszeń o pracy na stanowiskach: hosstessy/promotorki

 

stajenny.pl -

słowo ma wymowę pejoratywną, więc wątpię aby miłośnik koni to zaakceptował

Jest tu jakiś miłośnik koni, który mógłby zająć stanowisko w tej sprawie?

Stajenny to stanowisko pracy, jak każde inne. Negatywny podtekst miało za czasów pańszczyźnianych, teraz oznacza często dobrze płatną pracę w prywatnej stadninie przy opiece koni wartych tyle co dobry samochód. Nie jestem jakimś wybitnym znawcą koni, ale miałem okazję jeździć konno kilka razy i widziałem z jaką radością ludzie przyjeżdżają do stajni żeby za darmo oporządzić konie, wyczyścić je i wyczesać.

Dziś stajenny to nie jest prosty chłopek zbierający łajno, często jest to instruktor jazdy lub treser koni.

 

Zauwazyłem, że masz nosa do domen które w moim mniemaniu wydają się średnie.

Mam podobne odczucia co do twoich rejestracji ;), ale to chyba lepiej, że nie rejestrujemy tego samego, na jedno kopyto ( patrz: stajenny :P) tylko każdy ma swoja własną drogę.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Niech ci bogini domen wynagrodzi ten dobry uczynek. To przykład na to, że trzeba być czujnym ;)

 

Widzę, że muszę wziąść w obronę te moje domenki, bo dostają mocno po łbie :)

 

Po takich sukcesach trudno się pogodzić z porażką ;)

 

promotorki.pl -

powiedz to promotorkom :P, ja sobie tego terminu nie wymyśliłem, wziąłem go z ogłoszeń o pracy na stanowiskach: hosstessy/promotorki

 

Dałem w życiu kilkanaście ogłoszeń w sprawie zatrudniania hostess, zatrudniłem kilkadziesiąt.

I nie używałem tego określenia:)

 

Co nie znaczy, że jakbyś zrobił katalog ze zdjęciami, doświadczeniem i dostępnością - to bym nie skorzystał. Wprost przeciwnie.

Jeśli potrzebujesz szczegółów - napisz na PM.

 

 

stajenny.pl -

 

Jest tu jakiś miłośnik koni, który mógłby zająć stanowisko w tej sprawie?

Stajenny to stanowisko pracy, jak każde inne. Negatywny podtekst miało za czasów pańszczyźnianych, teraz oznacza często dobrze płatną pracę w prywatnej stadninie przy opiece koni wartych tyle co dobry samochód. Nie jestem jakimś wybitnym znawcą koni, ale miałem okazję jeździć konno kilka razy i widziałem z jaką radością ludzie przyjeżdżają do stajni żeby za darmo oporządzić konie, wyczyścić je i wyczesać.

Dziś stajenny to nie jest prosty chłopek zbierający łajno, często jest to instruktor jazdy lub treser koni.

 

Niestety ci stajenni których ja spotkałem to sfrustrowani alkoholicy.

Sfrustrowani - bo pomimo tego, że wykonują ciężką pracę - pozycję mają dużo gorszą od reszty towarzystwa.

A alkoholicy - bo w stajni zimno;)

 

Ale skoro dobrze zarabiają - to może sprzedasz jakiemuś który zechce swoje przeżycia opisać i podnieść pozycję społeczną tej grupy zawodowej :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
1. Fechtmistrz.pl - trudne do wymówienia i napisania, o możliwych błędach ortograficznych nie wspomnę => kiepska

2. Stajenny.pl - nada się na stronę dla miłośników koni - słowo ma wymowę pejoratywną, więc wątpię aby miłośnik koni to zaakceptował => kiepska

3. Promotorki.pl - tu bym widział katalog hostess - jednak słowo hostessy jest bardziej na miejscu. Promotorki raczej promują prace dyplomowe => kiepska

 

Jakie jest wasze zdanie?

 

Takie jest moje zdanie.

 

Udzielam Pani ( Panu ) pełne prawo do reprezentowania mnie w tym wątku :) w związku , że nasze opinie się pokrywają ;)

Edited by jonatan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×