Jump to content
Sign in to follow this  
Bazyli

Co Wy na to...:)

Recommended Posts

Ma ktoś pomysł co stworzyć pod www.getting.pl

Myślałem o o czymś w stylu doradztwa personalnego

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szczerze mówiąc Bardzo fajna nazwa do wypromowania nowej firmy branża finanse,....

 

Wycena, jeżeli to będzie firma która chce wypromować się w branży finanse to 10k powinno być ceną minimalną a do wyciagnięcia mozliwe dużo więcej.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Szczerze mówiąc Bardzo fajna nazwa do wypromowania nowej firmy branża finanse,....

 

Wycena, jeżeli to będzie firma która chce wypromować się w branży finanse to 10k powinno być ceną minimalną a do wyciagnięcia mozliwe dużo więcej.

 

Wow. I na pewno Leszek Czarnecki się ucieszy. Po to ładuje kupę kasy w promocję Getin Banku, żeby teraz ktoś otworzył mu gettin.pl?

Albo sobie zażartowałeś albo głupoty całkowite wypisujesz.

Z taką domeną to od branży finsnaowej trzymałbym się z daleka. No chyba, że mam dużo kasy na prawników.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jak dla mnie to moze na parkingu zarobi jako literowka dla gettin.pl to wszystko - czasownik w czasie cont. nie bardzo mi sie widzi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wow. I na pewno Leszek Czarnecki się ucieszy. Po to ładuje kupę kasy w promocję Getin Banku, żeby teraz ktoś otworzył mu gettin.pl?

Albo sobie zażartowałeś albo głupoty całkowite wypisujesz.

Z taką domeną to od branży finsnaowej trzymałbym się z daleka. No chyba, że mam dużo kasy na prawników.

Literówka i owszem ale bank nazywa się Getin...tak ze nie za bardzo prawnicy mieliby co robić...:)

Poza tym jedynie pan Olaf Getting móglby się przyssać ale też nie do końca bo getting to w duzym skrocie zaplanowane zycie lub zycie wedle planow...:)

Edited by Bazyli

Share this post


Link to post
Share on other sites
jak dla mnie to moze na parkingu zarobi jako literowka dla gettin.pl to wszystko - czasownik w czasie cont. nie bardzo mi sie widzi :)

 

Domena nie ma szans na zarobki na parkingu . Zarówno gettin*pl jak i getting*pl nie generują praktycznie żadnego ruchu :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Literówka i owszem ale bank nazywa się Getin...tak ze nie za bardzo prawnicy mieliby co robić... :)

Poza tym jedynie pan Olaf Getting móglby się przyssać ale też nie do końca bo getting to w duzym skrocie zaplanowane zycie lub zycie wedle planow... :)

 

Nie ma znaczenia kto jak się nazywa.

Odniosłem się do postu Snipa, który napisał, że fajna na markę finansową. Z tą nazwą od finansów trzymałbym się z daleka.

Poza tym jak dla mnie sama domena reg fee. Nic więcej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A już myślałem że ktoś połknie haczyk i bedzie super ale Heden czuwa.

Pewnie że prawników to potrzebny byłby cały sztab a nawet dwa co nie oznacza że sprawa zostałaby przegrana.

 

Getin Bank to Getin a Getting to całkiem nowy wyraz ale wiadomo zamiary itd. są brane pod uwagę.

 

Szczerze mówiąc to mi się nazwa podoba i jestem ciekaw co Pan Leszek Czarnecki powiedziałby na to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×