Jump to content
Alex

wykonczenia.pl

Recommended Posts

wykonczenia.pl

 

remodeling.jpg

 

ponad 2,240,000 precyzyjnych wyników w Google

dobry komercyjny keyword związany ściśle z branżą budowlaną

domena ma prawie 5 lat i PR1 (pomimo że żadne SEO nie było robione)

 

co o niej sądzicie?

Edited by MisUszatek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Misiu gdzie Ty byłeś jak Cię nie było :) jestem ciekaw co w USA mówią, na temat wyborów prezydenckich.

 

A domena ładna, wykończenia wnętrz to nie jest tania sprawa. Dla klienta końcowego średnie/wysokie x.xxx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdzieś tę domenę widziałem, jest ze spadów?

Domena nie tylko dla budowlanki.

Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie są to remonty.pl ale bardzo fajna domena. Nie wiem jak teraz ale jak do tej pory wielu deweloperów sprzedawało mieszkania czy też domy w stanie "do wykończenia" więc domena na pewno warta wysokie x xxx :) Może nawet więcej. I tak w końcu wiadomo, że te nasze zabawy w wyceny rzadko się sprawdzają ;)

Mnie się podoba :)

Edited by heden.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

no ja mysle ze tak do 10 000 spokojnie, ale drodzy skoro czarny zostal prezydentem to znaczy ze koniec jest blisko - przepowiednie sie spelniaja - sprzedawajcie domeny i nawroccie sie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla klienta końcowego nawet, że nie ma IDN-a spokojnie 5k.

To, że domena w sieci 5 lat ( dla klienta końcowego bez rozmowy edukacyjnej na temat internetu, domen etc... ) nie będzie miało znaczenia. Sądzę , że będzie brał pod uwagę wymiar słowa "wykonczenia " oraz kwotę jaką usłyszy od Ciebie. Oby mu tylko uszko nie klapło po Twojej wypowiedzi - czego Ci zyczę :)

Edited by jonatan

Share this post


Link to post
Share on other sites
Misiu gdzie Ty byłeś jak Cię nie było :) jestem ciekaw co w USA mówią, na temat wyborów prezydenckich.

 

A domena ładna, wykończenia wnętrz to nie jest tania sprawa. Dla klienta końcowego średnie/wysokie x.xxx

 

No trochę sobie opdpocząłem od domen na korzyść innych projektów ;)

Co do prezydenta to obserwując posunięcia McCaina byłem na 100% pewien że wygra Obama.

Elokwencja, riposty, PR, wiek, program ... temu nie dało się McCainowi sprostać.

Do tego ten upór w utrzymywaniu wojsk w Iraku i bunt Pailin w ostatnim stadium kampanii.... poprostu tragedia.

 

Dla Ameryki nic to na razie nie znaczy. Jak nie odblokują dostępności kredytów to żaden masaja nie pomoże.

 

 

Gdzieś tę domenę widziałem, jest ze spadów?

Domena nie tylko dla budowlanki.

 

Poprzedni właściciel (była tam strona z wykończeniami wnętrz) zaniedbał albo się zagapił.

 

 

 

Zagadaj do DDego o IDNa :)

 

Komplet wart 10k PLN w górę.

 

Domenę wystawię prawdopodobnie na sprzedaż.

Ostatnio mam coraz mniej czasu na handel domenami, a tematyka tej domeny to kompletnie nie moja specjalizacja.

Z tego co widzę jest mnóstwo firm tego typu więc nie powinno być problemu.

No chyba że DD będzie zainteresowany stworzeniem sobie kompletu :P

Edited by MisUszatek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×