Jump to content
Sign in to follow this  
kazimierzd

jakie literówki najlepsze????????

Recommended Posts

Witam mam takie pytanie , która literówka jest najlepsza, dajmy na to stronki onet.pl

 

czy wwwonet.pl

 

czy www.onetpl

 

czy www.oner.pl

 

czy www.onte.pl

 

czy www.one.pl

 

chodzi o to czy najwięcej będzie błędów wynikających z braku kropki między www a nazwą domeny, czy w przypadku przestawionych liter , braku którejś czy może ???

 

napiszcie na jakich literówkach najlepiej zarabiacie albo zarabialiście i ile jeśli to nie tajemnica handlowa, co byście polecali, z góry dzięki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najlepsze są oczywiście net.pl i one.pl, ale www.onetpl też jest niezła. :P

 

A tak serio, największy ruch będzie pewnie na wwwonet.pl oraz na brakujących i przestawionych literach – ale dużo zależy od tego, jakie to litery, gdzie leżą na klawiaturze. Najmniejszy ruch będzie na domenach z pomylonymi (oner) i podwójnymi (onnet) literami.

Share this post


Link to post
Share on other sites

dzieki, te typu www.onetpl to troche lipne bo po zaparkowaniu się wyświetla www.onetpl.com, i jak ktoś to zobaczy to odrazu się zorientuje, a jeśli chodzi oinne litery to chodziło mi o danie litery leżącej obok prawidłowej na klawiaturze, np r jest obot t , stąd oner

Share this post


Link to post
Share on other sites

przecież nie da się zarejestrować domeny www.onetpl bo taka nie istnieje, co najwyżej www.onetpl.pl, www.onetpl.com itd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja mam firefoxa i przechodzi na com, teraz się zastanawiam czy warto taką literówkę kupić stronki która zajmuje ok 12.000 miejsce

w rankingu alexa i przeznaczona jest powiedzny dla mniej inteligentnych internautów a więc klikalność moze być niezła.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×