Jump to content
warek

Ktoś mi sprzedaje domenę?

Recommended Posts

Otóż problem wygląda następująco. Nabyłem pewną domenę pl. Chciałem zaparkować ją na SEDO, ale od kilku dni wisi jako niezweryfikowana. Teraz z zaskoczeniem zauważyłem, że dokładnie tę samą, czyli moją, domenę ktoś wystawia tam na sprzedaż. Co zrobić w takiej sytuacji?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki za błyskawiczną odpowiedź. Jest to jakieś rozwiązanie, ale czy to normalne, że można trzymać na SEDO stronę, której nie jest się właścicielem?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Twoja domena zapewne należała lub była testowana przez tego kogoś, kto ma ją teraz w panelu. Po tym jak ją stracił, nie wykasował jej, bo pewnie ma setki domen zaparkownych na SEDO a Twoje DNSy domeny wskazują na SEDO i wszystko niby jest ok. Tak jak radzi necik najlepiej jak dodasz ją do ND, albo odkryjesz dane we whois i spróbujesz zaparkować jeszcze raz na SEDO.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Trzeba będzie przeparkować. Jeszcze raz dzięki za pomoc.

 

Wiele z moich domen wisi na Sedo chociaż nie w moim panelu :lol:

Jeśli chodzi o sprzedaż to nie masz się co martwić bo nikt nie sprzeda Twojej domeny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napisz do sedo , Wyślij potwierdzenie ze jesteś właścicielem to usuną z innego panela i dopiszą do twojego konta. Miałem taką samą sytuacje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×