Jump to content
hubert

6h.pl

Recommended Posts

Tak ale od największej ceny podanej przez osobę zainteresowaną w tym temacie.

Propozycje tylko dziś do 20.00 .

Aukcja będzie wystawiona dziś o 20.10 . Zakończenie aukcji niedziela godzina 20.00

 

Szybka aukcja , Lubie takie :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak ale od największej ceny podanej przez osobę zainteresowaną w tym temacie.

Propozycje tylko dziś do 20.00 .

 

20 zł

Wow. Zdążyłem :rolleyes: Oferty powinny być w temacie. Wtedy będzie wiadomo jaka była największa na cenę startową :P

 

Aukcja będzie wystawiona dziś o 20.10 . Zakończenie aukcji niedziela godzina 20.00

 

Czekam na wystawienie.

 

Szybka aukcja , Lubie takie ;)

 

Ja też ;)

Edited by heden.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak ale od największej ceny podanej przez osobę zainteresowaną w tym temacie.

Propozycje tylko dziś do 20.00 .

Aukcja będzie wystawiona dziś o 20.10 . Zakończenie aukcji niedziela godzina 20.00

 

Szybka aukcja , Lubie takie ;)

 

Podejscie troszke dziwne jak dla mnie i wiekszosc osob raczej oleje w ogole podawanie swoich ofert :rolleyes:

 

21,50 PLN

Share this post


Link to post
Share on other sites

hubertowi chyba chodziło o to że jeśli otrzyma satysfakcynująca go oferte na PW to nie bedzie wystawiał aukcji...

 

w przeciwnym razie nie rozumiem o co tu chodzi... przeciez kazdy moze napisac jakas kwote z kosmosu a pozniej nie zalicytować w aukcji :rolleyes:

 

chyba ze ja czegos nie wiem :]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok.

Oferta podana w temacie może ale nie musi rozpocząć aukcji jeśli kwota za domenę będzie dla mnie wystarczająca ,czyli ta osoba kupuje za cenę zaakceptowaną

Oferta w tym temacie niech będzie wiążąca dla mnie i kupującego .

Wystawię w tej cenie na AF wtedy ta osoba musi zalicytować (aby nie było że ktoś da za nią 1000 000$) Jak ktoś dał za dużo :rolleyes: może się wycofać do 18.00

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dajesz 2 godz. na wycofanie się? Raczej to nie sprawiedliwe,lepiej poproś o potwierdzenie kwoty, którą każdy licytował. Niepotwierdzone odrzucisz.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dajesz 2 godz. na wycofanie się? Raczej to nie sprawiedliwe,lepiej poproś o potwierdzenie kwoty, którą każdy licytował. Niepotwierdzone odrzucisz.

 

Po co?

Przecież to tylko cena wyjściowa do aukcji na AM :rolleyes: Dlatego nie rozumiem po co to szaleństwo ;) Domena nie zostanie sprzedana za podaną tu kwotę. Kwota ta będzie tylko rozpoczynać aukcję na AM. Równie dobrze mogłaby zacząć się od 1 zł ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×