Jump to content
tom_net

lokalizacjaGPS.pl

Recommended Posts

Witam!

Ile może być warta domena: lokalizacjaGPS.pl

domena jest swiezutka, jak narazie nie ma ruchu

 

Bardzo prosze nie pisac glupot w styli reg fee lub 0zł :)

Dzięki :)

 

PS. nie spieszy mi sie, jak narazie napisalem do pierwszych 10 wynikow z google na haslo "lokalizacja gps". jesli macie jakies wskazowki jak znalezc kupca to prosze o rade ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bardzo prosze nie pisac glupot w styli reg fee lub 0zł :)

Dzięki ;)

 

5.000 pln

proszę.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja jednak zaryzykuję:-)

Reg fee. Zupełnie serio.

Pozdrawiam!

 

dlaczego tak uważasz?wydaje mi się, że interes lokalizacji, monitoringu GPS sie bardzo rozwija

firmy chca wiedziec co pracownicy robia z ich samochodami itp.

 

wedlug mnie 5k minimum

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dlaczego dajesz domeny do wyceny skoro sam już ją sobie wyceniłeś? Wycena domen w tym dziale polega na opinii użytkowników tego forum. Należy zwrócić uwage na fakt że różni użytkownicy różne opinie, doświadczenia itd. Bez sensu jest rozpoczynanie kłótni dlatego że ktoś napisał 'reg fee' - być może tak uważał i ma do tego prawo. Nikogo nie bronie ani nie oskarżam, przypominam zasady.

 

Odnosze wrażenie tom_net że skoro wyceniłeś domene na 5 tyś zł to napisałeś tego posta w tym dziale tylko i wyłącznie dlatego aby ktoś wycenił tą domenę na więcej niż ty i zaproponował argumenty dlaczego jest tyle warta. Taka podpora psychiczna. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie ta domena to troche maslo-maslane i do tego troche dluga. Zbyt duzej wartosci nie ma.

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dlaczego dajesz domeny do wyceny skoro sam już ją sobie wyceniłeś? Wycena domen w tym dziale polega na opinii użytkowników tego forum. Należy zwrócić uwage na fakt że różni użytkownicy różne opinie, doświadczenia itd. Bez sensu jest rozpoczynanie kłótni dlatego że ktoś napisał 'reg fee' - być może tak uważał i ma do tego prawo. Nikogo nie bronie ani nie oskarżam, przypominam zasady.

 

5k wzielo z pierwszej odp. kulasa

nie rozpoczynam klotni o reg fee, ale naprawde wydaje mi sie, ze niektorzy sa poprostu zazdrosni, ze to nie oni wpadli na dany pomysl i bez podania zadnego powodu pisza "reg fee"

 

 

Odnosze wrażenie tom_net że skoro wyceniłeś domene na 5 tyś zł to napisałeś tego posta w tym dziale tylko i wyłącznie dlatego aby ktoś wycenił tą domenę na więcej niż ty i zaproponował argumenty dlaczego jest tyle warta. Taka podpora psychiczna. :)

 

masz racje: wycenilem ja wstepnie na 5k, a post napisalem, bo jestem poczatkujacy w tym "biznesie" i nie znam sie na wycenie domen

 

Pozdrawiam wszystkich

Tomek ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
5k wzielo z pierwszej odp. kulasa

Oj tam, nie lap mnie za slowka :) Ja sie nie znam na wycenie domen ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zapewniam Cię, że nie jestem zazdrosny:-)

Nie zarejestrował bym tej domeny gdyby była wolna.

Potrafimy tu docenić dobre pomysły.

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Calkiem dobra domena. Troche ciekawe dlaczego wszystko bylo dotychczas wolne. To ewentualnie budzi moj niepokoj w kwestii ceny.

Uzywa sie rowniez zwrotu monitoring gps.

 

Mysle, ze realne xxxx, z dolnego przedzialu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×