Jump to content
Sign in to follow this  
Guest weldman

Proponuję nowy punkt do regulaminu

Recommended Posts

Guest weldman

Proponując nowy punkt regulaminu, mam na myśli ocenę i opinię (nie mylić z wyceną).

 

Zostałem kilkukrotnie niemiło komentowany na forum, za pytania o ocenę i opinię na temat rezerwowanych domen (nie mylić z wyceną). Dla mnie nie ma to już znaczenia, bo opuszczam dzisiaj forum, ale chciałbym zwrócić uwagę administratorów, że regulamin w obecnej formie zabrania jedynie wyceny domen rezerwowanych, nie ma w regulaminie niczego o opiniowaniu i ocenie tego, czy domena rezerwowana ma sens, czy jest ładna, czy się sprawdzi, czy może się spodobać klientom ostatecznym.

 

Od użytkowników forum można wymagać, jedynie tego co jest zapisane w regulaminie. Stąd propozycja jaśniejszego zapisu kwestii dotyczącej oceny i opiniowania rezerwowanych domen (nie mylić z wyceną), aby inni użytkownicy w przyszłości nie byli narażeni na niemiłe komentarze.

 

Propozycja dodania do regulaminu, zapisu precyzującego kwestię opiniowania i oceny domen rezerwowanych:

 

 

Zakaz zwracania się do użytkowników forum z prośbą o ocenę i opinię na temat zarezerwowanych domen.

 

 

Dziękuję i pozdrawiam Wszystkich użytkowników,

życzę wielu udanych sprzedaży domen.

weldman

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zakaz zwracania się do użytkowników forum z prośbą o ocenę i opinię na temat zarezerwowanych domen.

 

Po co? Przecież jest dział "wycena i opinie" gdzie opiniujemy domeny. Wystarczy po prostu nie cwaniaczyć i nie kombinować próbując uzyskać opinie na temat rezerwowanych domen umieszczając temat w innym dziale, jednocześnie mając zarezerwowane domeny, o które się pytasz.

Share this post


Link to post
Share on other sites
To może otworzyć nowy dział pt: Moje rezerwacje...i po bólu.

 

Hehe, nawet byłby pożyteczny - polowanie na nieopłacone rezerwacje innych "wymyślaczy nazw". :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites
To może otworzyć nowy dział pt: Moje rezerwacje...i po bólu.

 

swoje rezerwacje niech każdy trzyma dla siebie :D a dla kąpanych w gorącej wodzie może by dodać punkt regulaminu: "kubeł zimnej wody na głowę" :blink:

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam

 

Nie uważam to za głupi pomysł. I ostatnio nawet chodził mi po głowie aby poruszyć tą kwestię,

Ogromnym minusem takiego tematu podklejonego lub działu byłby porządek w nim,

ale gdzie miał by być taki wątek jak nie na forum o domenach polskich, gdzie rezerwacja jest możliwa.

Czasem sam zastanawiam się nad swoimi rezerwacjami, gdzie świeże spojrzenie ludzi z branży może być naprawdę pomocne przy podjęciu decyzji.

 

Naprawdę nie wyobrażam sobie jaki w takim wątku byłby bałagan i multum dziwnych domen :blink: ale ogólnie pomysł nie najgorszy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też myślałem nad takim rozwiązaniem.

Jednak jedynym sensownym wydaje mi się wybieranie dla siebie adresu spośród kilku :blink: .

Natomiast jest niemal pewne, że większość domen które zostaną kiepsko ocenione - o ile będą w ogóle ocenione - komuś się spodoba i je regnie.

Wtedy ten temat może przerodzić się w wojnę :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×