Jump to content
jamesbond

zleceniodawcy.pl

Recommended Posts

Wycena / opinie

 

- "Szukasz nowych zleceniodawców? Znajdziesz ich na www.zleceniodawcy.pl"

 

- "Chcesz dać zlecenie, szukasz wykonawców? Dołącz do nas - www.zleceniodawcy.pl"

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik

Mi sie wydaje że bardzo dobra domena.

Wszystkie domeny zlecenia.pl, com.pl itd. są pozajmowane. Ezlecenia.pl oraz e-zlecenia.pl także. Podejrzewam że nie kupiłeś jej na handel tylko coś będziesz pod nią robił, więc się śpiesz bo będzie masa pieniędzy do wydania przed euro2012.

 

Hmm... tak mi się zdaje, ale w przypadku tej domeny lepiej wyglądałby jakiś BIZonik lub ORGietka. No..., ale zawsze to pl.

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki @anglik za Twoje zdanie. Zauważyłem że wszystko zajęte... długo szukałem coś w tym temacie. Ciesze, sie ze liczba mnoga byla wolna bo wydaje mi sie ze kolejnosc ze wzgledu na atrakcyjnosc domeny bylaby taka :

 

1. www.zlecenia.pl

2. www.zleceniodawcy.pl

3. www.zleceniodawca.pl

... itd.

 

mysle ze zleceniobiorca i zleceniobiorcy zajmowalyby miejsca ponizej 3-go :)

 

zastanawialem sie tez czy freelancer.pl i tym podobne byłyby lepsze, ale sadze ze to angielskie slowo w Polsce sie malo przyjelo, pozatym raczej kojarzy sie z branza informatyczna, a zleceniodawcy.pl jest bardziej ogólne.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wycena / opinie

 

- "Szukasz nowych zleceniodawców? Znajdziesz ich na www.zleceniodawcy.pl"

 

- "Chcesz dać zlecenie, szukasz wykonawców? Dołącz do nas - www.zleceniodawcy.pl"

 

 

 

Nazwa trafiona w "10-tkę". Jest przejżysta, jednocześnie uniwersalna [do zastosowania w wielu branżach].

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×