Jump to content
Saint

Parkowanie domen w Dropped.pl - uwagi i sugetie

Recommended Posts

Również chciałbym zrezygnować i powrócić do poprzednich ustawień domen w ND - w tym również zarobków :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam taką sugestię dotyczącą przekierowań na dropped.

Chodiz o to, że aktualnie taka strona przekierowana (ukryta - przez ramkę) ma takie źródło:

<html><head><title>nasza-domena.pl</title></head><frameset><frame src="http://nasze-przekierowanie.pl/"></frameset></html>

 

Jak widać nie można zmienic tytułu strony, ani np dodać ikonki wyświetlanej w pasku adresu.

Czy jest planowana mozliwosć dodania takich ustawień?

Dobrym pomysłem mogłaby być również mozliwość podania adresu, z którego źródło/szablon takiej strony ma zostać pobrany.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Również chciałbym zrezygnować i powrócić do poprzednich ustawień domen w ND - w tym również zarobków :P

 

Zapytam necika i innych,

Czy jest poprawa, pogorszenie, jakieś widoczne odczuwalne różnice po przywróceniu poprzedniego stanu?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak widać nie można zmienic tytułu strony, ani np dodać ikonki wyświetlanej w pasku adresu.

 

Dobrym pomysłem mogłaby być również mozliwość podania adresu, z którego źródło/szablon takiej strony ma zostać pobrany.

 

Czy mógłbyś podać przykłady, jakby to było w praktyce, wtedy więcej osób mogłoby być zainteresowanych.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×