Jump to content
fashion

projectmanagers.pl

Recommended Posts

Witam,

proszę o wycenę domeny projectmanagers.pl.

 

Kto to jest project manager? Kilka zdań znajdziecie w wikipedii, a tutaj pierwszy lepszy artykuł po polsku z Google (dosyć stary, ma ponad 1,5 roku, ale daje jakiś tam obraz).

Project management bardzo szybko rozwija się w tej chwili w naszym kraju. Co istotne, project managerzy często są zatrudnianymi przez daną firmę do danego projektu ludźmi z zewnątrz (outsourcing), stąd istnienie firm konsultingowych, które "wypożyczają" takich specjalistów. Myślę, że domena idealna dla takiej właśnie firmy, ewentualnie pod branżowy portal.

 

Ile wg Was jest warta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bez tego 's' bylaby duzo warta i podobalaby mi sie. W takim ukladzie max regfee. Pomysl ile ludzi wejdzie na projectmanager zamiast projectmanagers.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

imho przyjelo sie mowic po prostu pm... wiec pomysl ile by wchodzilo na pm.pl... :)

ja bym takiej nie zarejestrowal. co do ceny sie nie wypowiem

Share this post


Link to post
Share on other sites
jak dla mnie - regfee

pozdrawiam

 

tu zdecydowanie polecam wystawic domenke na stronie GoldenLine.pl w dziale Domeny. w tym serwisie spolecznosciowym roi sie od projectmanagers i moze ktos bedzie zainteresowany. MOim zdaniem min. 2 K mozesz zadac, warunek - domenke musi potrzebowac ktos z hermetycznego srodowiska project managers

Share this post


Link to post
Share on other sites
domenke musi potrzebowac ktos z hermetycznego srodowiska project managers

Trudno żeby zainteresował się nią ktoś inny :)

 

Odnośnie liczby mnogiej nie podzielam argumentu, że jest to wada. W oczywisty sposób dla dużej firmy lepsza będzie domena z "s" na końcu (podobnie jak dla kancelarii prawiczej lepsza jest moim zdaniem prawnicy.pl niż prawnik.pl).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×