Jump to content
rejestrator

Czy taki patent przejdzie?

Recommended Posts

zablokowali mi konto w adseans za klikanie

i odrzucili moj formularz odwołania

 

chciałem się dowiedzieć bo moja domena jest już spalona

jak podepne strone pod inną domene to czy przejdzie ta strona w adseans i przyjmą mnie spowrotem?

 

da rade taki patent zrobic?

 

w tym rzecz ze ja nic nie zrobilem, a oni posądzaja ze klikałem. strona działa niecały miesiąc i kilka dni temu zarejestrowalem sie i juz mnie zablokowali. tematyka strony jest o motoryzacji wiec do tresci się nie przyczepili a regulamin czytałem i wiem jakie są zasady.

 

czyli jak zarejstruje sie w ads np na moją siostre to przyjmą ją ?

czy zobacza że o to ta domena co zablokowalismy konto i nie przyjmą

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dowiedz się, czemu były zliczane kliki w reklamy. Nawet jak sam klikąłeś klika razy to już możesz mieć przechlapane. Nie zakładaj nowego tylko napisz że już przeczytałeś regilamin i klikać nie będziesz. Bo nie będziesz.

 

A jeśli ktoś jeszcze używa komputera z którego logujesz się do AdSense i np. klika, masz jakieś mega-wspólne IP, używasz kilku komputerów itp to wyjaśnij. Trudniej jest złapać kogoś, kto klika, ale skoro ci zablokowali to mają podstawy. A może po porstu klikalność była za wysoka?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Google banuje domeny. Mam kilka takich co kupiłem z myślą pod parking a tu nagle sie okazuje ze Google ma tą domene na liście zbanowanych i nie wyświetlają sie żadne reklamy.

 

Nie wiem czy wiesz że to ma ze sobą bardzo bliskie powiązania (parking to AdSense dla domen). Jeśli chodzi o Adsense to po zbanowaniu domeny nie wyświetli sie już na niej żadna reklama (nawet gdy bedzie probowala zamiescic osoba z innego konta w Adsense).

 

PS.

@rejestrator, nie adseans a adsense.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z tego co mówisz to przekierowanie nowej domeny na zbanowaną nic nie da bo i tak będą reklamy na zbanowanej domenie. Jedynym rozwiązaniem jest przekierowanie ruchu na nową domenę (z wstawionym adsense) ze zbanowanej domeny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×