Jump to content
BartX

AdSense dla początkujących

Recommended Posts

W związku z tym, że AdSense jest jednym z głównych tematów związanych z zarabianiem na stronach, polecam (szczegółnie początkującym) serię filmów szkoleniowych prezentowanych przez "guru AdSense :P " pana o nazwisku Joel Comm.

 

Dużo ciekawych informacji przekazanych w bardzo przyjemny sposób.

 

 

 

 

 

 

 

 

... tu kilku brakuje ...

 

 

 

 

Szczególnie polecam odcinki, w których omawiane są rodzaje reklam, i wytłumaczone jest, które i dlaczego działają najlepiej oraz odcinki związane z umiejscowieniem reklam na stronie oraz dobieraniem kolorów.

 

PS. Podziękowania dla administracji za nowy dział!

Mam nadzieję, że będzie się szybko i prężnie rozwijał.

 

Pozdrawiam i miłego oglądania.

Bartek.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A ja myślę, że nie o to chodzi w tym dziale aby wysyłać linki do stron gdzie można kupić e-booka lecz aby samemu coś napisać i dodać od siebie.

Jeśli się mylę to zaraz wyślę trochę linków z merlin.pl ;)

 

ale to akurat jest jedna z najbardziej znanych i najlepszych publikacji na ten temat, sam kupiłem tego ebooka i też polecam zainteresowanym zarabianiem na Adsense ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jak sie ma sprawa dodawania do konta Adsense drugiej domeny na której chce wyświetlać reklamy google, trzeba jakiś formularz wypełniać, czy tylko wstawić reklamy z moim nr ad clinta i google samo znajdzie reklamy i doda strone do swojego systemu?

Pzdr.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A jak sie ma sprawa dodawania do konta Adsense drugiej domeny na której chce wyświetlać reklamy google, trzeba jakiś formularz wypełniać, czy tylko wstawić reklamy z moim nr ad clinta i google samo znajdzie reklamy i doda strone do swojego systemu?

Pzdr.

 

Tak, wystarczy dodać kod AS na inną stronę, google zajmie się resztą.

 

Proponuję też poczytać co jest zabronione.

 

Bartek.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A ja myślę, że nie o to chodzi w tym dziale aby wysyłać linki do stron gdzie można kupić e-booka lecz aby samemu coś napisać i dodać od siebie.

to fakt

ale i tak skorzystałem z linków

dzięki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy w ramach Adsense - normalne boksy reklamowe funkcjonuja teraz wyskakujace okienka?

Wrzucilem taka reklame a tu wyskakuje mi okienka z reklama nazwa.pl na mojej stronce?

 

Odp. Problem dotyczyl statystyk stat.pl :)

Edited by mag

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×