Jump to content
maryuse

Dzien Wolności Podatkowe

Recommended Posts

Rodacy! Dalej głosujcie na PO, SLD, PiS i Samooborę - to już niedługo dzień wolności podatkowej będzie w grudniu!

Share this post


Link to post
Share on other sites
To na co mamy głosować, na LPR ? ;]

 

Ani LPR, ani PSL ani LiD...

Tylko UPR!

Share this post


Link to post
Share on other sites
To nie jest ta partia od Korwina-Mikkiego??

 

 

Tak to jest ta partia, która ma jak najbardziej zdrowe podejscie do życia. Nigdy nie wygraja wyborów, gdyż w Polsce ludzie maja komunistyczne podejscie , na zasadzie co mi dacie i ile mi dacie. A tak naprawde wszyscy tutaj postepujemy zdgodniue z regułami Unii Polityki Realnej. Sami musimy kombinowac jak zarobic i nie liczymy na Państwo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak sobie przeczytałem ich program i tak powiem, że dosyć ogólnikowy ten plan. właściwie to głównie o prywatyzacji. Ogólnie to sie zgadzam z prywatyzacją, bo jak cos jest panstwowe to jest niczyje i się tego nie szanuje, ale nie jestem pewien czy prywatyzacja szpitali to dobry pomysl. W końcu co by było gdyby kogoś nie było stać karetka by wtedy nie przyjechała i miałby sie wykrwawic na ulicy??

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik

UPR - Upadłeś Panie Renek?

Lewica do władzy!!!

Co za dyskusja na forum??? Łamiecie regulamin hihi.

Pis to szcigacze urojonych wrogów, a PO to mistrzowie od uników (politycznych oczywiście, nie miałem na myśli uq).

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
W końcu co by było gdyby kogoś nie było stać karetka by wtedy nie przyjechała i miałby sie wykrwawic na ulicy??

Karetka by przyjechała, bo każdy prywatny szpital chciałby mieć dobry PR, a nic tak nie robi PR jak pomoc umierającemu. Potem w reklamach taka klinika wpisywałaby sobie pomogliśmy 100 ludziom za darmo, dlatego warto do nas przyjść się leczyć

Lewica do władzy!!!

A coś merytorycznie? Bo nie znam żadnego kraju który miałby w dłuższym okresie lewicowe rządy i się bogacił, natomiast mnóstwo jest takich przykładów na państwa z prawicą u władzy które się bogacą.

Pis to szcigacze urojonych wrogów, a PO to mistrzowie od uników (politycznych oczywiście, nie miałem na myśli uq).

A co to ma wspólnego z UPR?

Share this post


Link to post
Share on other sites
pomogliśmy 100 ludziom za darmo, dlatego warto do nas przyjść się leczyć

Ta a kolejnych 100 ludzi olaliśmy, albo wyleczyliśmy o tyle, zeby nie padli 100m od szpitala

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik

@Renek

Co rozumiem przez lewicę? Przede wszystkim dobro mojego narodu, które chce zapewnic mu sznasę godnego życia na poziomie, a nie przez propagowanie jakiejś mitycznej w polskim przypadku ideii wielkiego i potężnego państwa. Potęga państwa leży w jego gospodarce a dopiero potem w wojsku. I tak mamy z jednej strony Koreę Północną a z drugiej Japonię - chyba dalej nie trzeba....

Nie chcę bronić też takich rzeczy jak np. marihuana bo sami dobrze wiecie jak w rzeczywistości to prawo jest martwe. Wolę zacząć edukację od najmłodszych lat by dzieci nie musiały dowiadywać się o jej działaniu dopiero jej próbując.

 

@Renek - Jest jeszcze Partia Pracy w Anglii która ma skrzydła lewicowe i byli tak mili żeby otworzyc nam rynek pracy, przez co ich PKB wzrosło dośc istotnie.

 

@Renek - UPR to szarośc co czteroletnich wyborów. Mała i marginalna. Zawsze taka była i zawsze taka będzie.

 

Najbardziej mi się podaobał protest weterynarzy. Play.

http://www.tvn24.pl/2042783,0,0,1,1,wideo.html

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ani LPR, ani PSL ani LiD...

Tylko UPR!

 

nie będę się za bardzo rozpisywał, ale ja także popieram UPR, odkąd zacząłem się interesować polityką i gospodarką (czyli od jakichś 13 lat, od roku jestem członkiem) i zawsze głosuję na tą jedyną prawicową partię. partię idei, a nie władzy, jak cała reszta. partię, która ma cały czas taki sam program, nie zmienia poglądów jak chorągiewka na wietrze w zależności od tego co chce usłyszeć "lud".

UPR kiedyś wygra wybory, zobaczycie!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Co rozumiem przez lewicę? Przede wszystkim dobro mojego narodu, które chce zapewnic mu sznasę godnego życia na poziomie, a nie przez propagowanie jakiejś mitycznej w polskim przypadku ideii wielkiego i potężnego państwa. Potęga państwa leży w jego gospodarce a dopiero potem w wojsku.

To nie państwo wg prawicy ma być bogate, ale jego obywatele. Bogate państwo (np. Rosja ma pieniądze z eksploatacji surowców i z akcyzy alkoholowej) wcale nie znaczy bogatego obywatela (większość Rosjan jest biednych). Bogaty obywatel oznacza bogactwo dla państwa (szaremu obywatelowi lepiej żyje się w malutkiej Szwajcarii, Norwegii lub Luksemburgu niż w potężnej Rosji).

Tak. ZSRR, Chiny i kilka innych państw postawiły na armię i zbankrutowały w okolicach roku 1990. USA postawiły na gospodarkę więc mają i na armię. Prawica zawsze stawiała najpierw na gospodarkę, a dopiero potem na armię. I dlatego wydatki USA to 1/4 wszystkich wydatków na wojsko na świecie - ich gospodarka jest na tyle prężna, że przeciętny obywatel tego nie odczuwa.

I tak mamy z jednej strony Koreę Północną a z drugiej Japonię - chyba dalej nie trzeba....

Korea Płn. jest rządzona przez skrajną lewicę (komunistów) a Japonia przez partię centrystowską - sam więc sobie przeczysz. Dlatego w Japonii teraz jest kryzys gospodarczy, bo przez kilkanaście lat finansowano tam roboty publiczne z budżetu (idea lewicowa) i dofinansowywano produkcję rolną (ryż w Japonii jest najdroższy na świecie), gdyby dopuszczono import byłby dużo tańszy, a biedaków (tam też tacy są) byłoby stać na więcej.

@Renek - Jest jeszcze Partia Pracy w Anglii która ma skrzydła lewicowe i byli tak mili żeby otworzyc nam rynek pracy, przez co ich PKB wzrosło dośc istotnie.

Czyli zachowała się wg standardów prawicowych. Prawica stawia na wolny handel i swobodny przepływ siły roboczej. To lewicowe partie stosują parytety, zezwolenia i koncesje. Partia prawicowa nie zabrania nikomu nigdy i nigdzie pracować.

@Renek - UPR to szarośc co czteroletnich wyborów. Mała i marginalna. Zawsze taka była i zawsze taka będzie.

Ale istnieje od 20 lat i daje nadzieję, że w końcu i w Polsce będzie normalnie. Nie ma w Polsce drugiej takiej partii, która nie zmieniłaby przez ten czas trzy razy nazwy, programu i składu. Tylko UPR głosi konsekwentnie te same podlądy pod tym samym szyldem.

Najbardziej mi się podaobał protest weterynarzy. Play.

A widziałeś, żeby Tuskowi albo Oleksemu tak machali zwykli ludzie na ulicach.

 

Pozdrowienia...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik

Renek, ja Cię najmocniej przepraszam, ale mam zakaz odzywania się na forum :( .

Z tą Japonią to nie dokońca tak jest jak napisałeś, ale Renek to nie miejsce na polemiki tego rodzaju.

Jak chcesz życ w przeświadczenu UPR-owskim to Ci życzę wszystkiego najlepszego i nie będę Cię od tej myśli odwodził. UPR to dla mnie nazewnictwo podobne do LPR, i chyba ogólnie wiadomo jacy tam są 'rasowi politycy'.

 

Widziałem jak Tuskowi i Oleksemu ludzie machali na ulicy. Tuskowi jak startował na prezydenta biły brawo tłumy, a nie 30 osób w większości pewnie podchmielonych w marszu tzw. 'szyku rozproszonym'.

 

Oleksemu i innym też widziałem jak tłumy biły brawo i machały, jak wygrali wybory i samodzielnie rządzili. Nawet było takie powiedzenie jak Oleksy wsiadał do taksówki, a taryfiarz sie pyta 'gdzie Pana zwaieżc? Wszędzie, bo wszedzie jestem potrzebny.

 

Renek - ja już zobaczyłem jak prawica stawia na gospodarkę, właśnie to widzę, ale już mnie to nie rusza; przyzwyczaiłem się.

 

Wanda za nic w życiu nie chciała Niemca, natomiast Lech Kaczyński nie chciał argumentacji Angeli Merkel, co nie jest prywatną sprawą prezydenta RP i jego politycznej cnoty. W tych dniach nad Polską niczym nad łożem ciężko chorego człowieka, bredzącego coś w malignie o pierwiastkowym systemie liczenia głosów, pochyla się niemal cała Europa: politycy, analitycy i dziennikarze. Nawet z transatlantyckiej dali śpieszy z dobrą radą – niczym kawaleria Stanów Zjednoczonych – profesor Zbigniew Brzeziński. Wszyscy oni się mylą. Z definicji, werdyktem astrologów, rację na polskim nieboskłonie mogą mieć tylko Bliźnięta.

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
UPR to dla mnie nazewnictwo podobne do LPR, i chyba ogólnie wiadomo jacy tam są 'rasowi politycy'.

LPR, PiS i PO to nie jest tak naprawdę żadna prawica. Oni tak tylko lubią o sobie mówić... przykre to jest, ale prawdziwe. Nie będę się już na ten temat rozwodził bo to faktycznie nie jest miejsce.

Pozdrawiam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×