Jump to content
Swash

.pl za 29 zł netto w Domeny.tv

Recommended Posts

Promocja dotyczy pierwszego rocznego okresu abonamentowego domen polskich .pl, funkcjonalnych oraz regionalnych. Usługa oferowana jest po cenach promocyjnych:

 

* rejestracja domeny głównej .pl - 29 zł netto

* rejestracja domeny funkcjonalnej .pl - 19 zł netto

* rejestracja domeny regionalnej .pl - 9 zł netto

 

Zamówienia złożone w dniach 18.06.2007 - 01.07.2007 zostaną zrealizowane nie wcześniej niż w dniu 2.07.2007. Uczestnik promocji może złożyć dowolną liczbę zamówień na domeny w ramach niniejszej akcji promocyjnej.

 

Szczegóły: http://www.domeny.tv/

Share this post


Link to post
Share on other sites

zaczyna się! juhu!!!!

 

 

ps. a nie mówiłem, że będą po 30zł? liczę na to, że u innych będą tańsze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Przedłużenie daty ważności domeny zarejestrowanej w ramach promocji, odbywa się na warunkach obowiązujących w momencie odnowienia usługi." Hm..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na pewno znalazles to w regulaminie promocji trwajacej od 1 lipca ? Bo ja tak looknalem i stw ze maja baner nowy a nowego regulaminu brak.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem czym się ekscytować, przecież w nazwa.pl też jest cały czas po 29,90... Co prawda tylko jedna domena na osobę, ale od czego jest rodzina :(

Share this post


Link to post
Share on other sites
ale od czego jest rodzina :(

 

sory, ale nie mam 50 osobowej rodziny, a tyle domen chciałbym zarejestrować na już. są tu tacy, którzy by chcieli i z 500 rejestrować. musielibyśmy adoptować całe wioski :-) albo zakładać haremy..

Share this post


Link to post
Share on other sites
sory, ale nie mam 50 osobowej rodziny, a tyle domen chciałbym zarejestrować na już. są tu tacy, którzy by chcieli i z 500 rejestrować. musielibyśmy adoptować całe wioski :-) albo zakładać haremy..

 

A nawet jeśli to spróbujcie zapamiętać loginy do wszystkich domen albo wykonać cesję takich domen - zebranie formularzy cesji od takiej rodziny będzie wymagało dość czasochłonnej wycieczki po kraju :-) Kupiec na domenę czeka a tu się chciało zaoszczędzić kilka złotych...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam,

 

Czas to jedno, w przypadku domen europejskich to jeszcze dość kosztowna wycieczka będzie :(

Rzeczywiście tego lata będzie się działo na rynku domen - są już pierwsze zapowiedzi obniżek cen. U nas w 2be.pl zapowiadamy burzliwe lato :P

 

Pozdrawiam,

Share this post


Link to post
Share on other sites

ibc.pl od 1 lipca

 

pl i eu - 15zł

fukcjonalne i com.pl - 10zł

regionalne - 5zł

(netto)

 

można zapłacić teraz będą zarezerwowane do 1 lipca kiedy to zostaną zarejestrowane

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×