Jump to content
paps

Co to znaczy "PPC Templates" ?

Recommended Posts

Witam,

Na amerykańkich forach spotkałem sie z wieloma tematami typu: "PPC Templates". Co to znaczy ? Mały "Guide" jeśli można :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam,

Trochę "pogrzebałem" i wiem już co to PPC Temlate, otóż to nic innego jak odpowiednio przygotowana strona pod reklamy adsense itp. Zobaczcie: www.hdctv.ca to zwyczajny shit jednak ma ponad 100 podstron, jest zindexowany pod google i yahoo i ma PR=2 !!!

Tak więc jest to pomysł dla osób które mają domeny z ZEROWYM traffikiem, odpowiednie przygotowanie www może być ratunkiem, jednak wiąże się to z kasą za hosting.

PS. Facet ktory jest właścicielem w/w. strony twierdzi, że ma $2 per day.

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przeciez domeny z zerowym traffikiem tez mozna wypozycjonowac a pozniej zaparkowac :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak więc jest to pomysł dla osób które mają domeny z ZEROWYM traffikiem

 

No niekoniecznie. Domena z pokaźnym ruchem wyposażona dodatkowo w dobrze skonstruowany szablon pod Adsense (jak była mowa - ponad 100 stronicowy) może zarobić najmniej 2- 3- krotnie więcej niż jednostronicowa (czego doświadczyłem wielokrotnie). Koszt takiego szablonu tematycznego zależny jest oczywiście od serwisu: 35 - 100 USD. Tańszym radziłbym się dobrze przyjrzeć!! Darmowymi i kradzionymi - nie zawracać sobie głowy.

 

 

www może być ratunkiem, jednak wiąże się to z kasą za hosting.

 

To prawda lecz jakość (czyt. też: parametry) hostingu w Polsce radykalnie poszły w górę przy jednoczesnym spadku cen. Mimo wszystko polecałbym jednak hosting zagraniczny (głównie US) gdzie opcja już typu reseller z wysokimi parametrami kosztuje nie więcej niż 6-7 USD/mies, a przyzwoita podstawowa - o wiele mniej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nawiązując pośrednio do tematu zastanawia mnie kwestia:

po co pozycjonować a potem parkować i z konieczności tracąc pozycję i z czasem ruch ?, dlaczego nie korzystać z systemu AdSense, choćby treść była uboga, tak jak w przykładzie z tego tematu, na pierwszy rzut oka wydaje się, że wtedy w dłuższym czasie parkowanie nie może być lepsze,

jaki jest więc sens: pozycjonowanie >> parking, a nie >> AdSense, ta sama firma tworzy te oferty do współpracy reklamowej, więc gdyby byłaby tu kolizja interesów między sytemami, to nie byłoby to logiczne ?

jednym słowem czy nie warto mając wypozycjonowane strony, dalej je promować, czego nie mozna w parkowaniu, i miec reklamy w ramach AdSense.

przecież parkowanie powstało tylko alternatywnie dla pustych domen,

ps. chciałem założyć na tą kwestię nowy temat, ale wydało mi się, że nawiązałem do tematu, bo chodzi przecież o to by małym nakładem pracy móc osiągać dochody, a chyba takim przykładem jest ta strona.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×