Jump to content
Guest Michal

Usuwanie postów i tematów

Recommended Posts

Guest Michal

Dzisiaj napisałem w pewnym temacie (niestety już nie pamiętam w którym) moje zdanie. Przed chwilą chciałem sprawdzić, jakie z tego wywiodły się wypowiedzi. Niestety tematu już nie mogę znaleść tak samo jak mojego posta. Proponuję w przyszłości po prostu zamykać takie tematy. Moim zdaniem przez takie kasowanie forum traci wiele ciekawych informacji. Rozumiem, że często chodzi po prostu o wywody nie na temat, ale one również wnoszą jakąś wartość do społeczności, a przez kasację jest ona tracona.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale mnie dobija sposób moderowania tego forum ;)

Zamiast zmienić jedną cyferkę w kodzie sygnaturki, to ciach do kosza całą sygnaturę i zamiast niej wwalenie napisu "rozmiar sygnatury max 3" ;)

Chyba z pól godziny dobierałem kolory do sygnaturki.

Trochę dobrej woli Panowie moderatorzy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ale mnie dobija sposób moderowania tego forum ;)

Zamiast zmienić jedną cyferkę w kodzie sygnaturki, to ciach do kosza całą sygnaturę i zamiast niej wwalenie napisu "rozmiar sygnatury max 3" ;)

Chyba z pól godziny dobierałem kolory do sygnaturki.

Trochę dobrej woli Panowie moderatorzy.

 

tu nie chodzi o zmianę jednej cyferki ale o karę która ma edukacyjny charakter ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dokładnie, zmieniałem cyferki już 100 razy. Ale tylko w ten sposób można dotrzeć do użytkownika.

 

Kara powinna być natychmiastowa, ujmą oraz nieunikniona ;)

A więc system działa tutaj lepiej niż sądownictwo ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też usunięto mi sygnaturę, mimo że nie naruszała regulaminu.

 

Ostatnio także usunięto mój temat w dziale "domeny na sprzedaż" i otrzymałem ostrzeżenie, mimo że nie naruszyłem regulaminu. Po zwróceniu uwagi regulamin zmieniono (teraz jest: "W tytule tematu musi znajdować się minimum jedna nazwa domeny". Wcześniej było, że "W tytule powinna się znajdować nazwa domeny"). W poście umieściłem kilka nazw domen. Tematu nie przywrócono ani ostrzeżenia nie usunięto. Wiele tematów w tym dziale nie zawiera nazwy domeny. Administracja uprawia wolną amerykankę, ignoruje członków forum, a regulamin działa wstecz. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wiele tematów w tym dziale nie zawiera nazwy domeny.

Nie jesteśmy w stanie czytać wszystkiego. KAŻDY raport dotyczący tytułu jest realizowany.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ale mnie dobija sposób moderowania tego forum :D

Zamiast zmienić jedną cyferkę w kodzie sygnaturki, to ciach do kosza całą sygnaturę i zamiast niej wwalenie napisu "rozmiar sygnatury max 3" ;)

Chyba z pól godziny dobierałem kolory do sygnaturki.

Trochę dobrej woli Panowie moderatorzy.

 

 

tu nie chodzi o zmianę jednej cyferki ale o karę która ma edukacyjny charakter ;)

 

w temacie edukacji należy zacząć od siebie - drodzy administratorzy..., a nie karać za wasze lenistwo i złą politykę, czego wynikiem jest syzyfowa praca i niepotrzebne nerwy...

Edited by Adam

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie jesteśmy w stanie czytać wszystkiego. KAŻDY raport dotyczący tytułu jest realizowany.

Czemu ustosunkowałeś się tylko do fragmentu postu? To, że zostałem niesłusznie ukarany jest bardziej istotne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×