Jump to content
wlodecky

b2e.pl

Recommended Posts

Chciałbym zapytać o Wasze odczucia n/t domeny b2e.pl

 

Mam nadzieję nie urazić nikogo :wacko: wyjaśnieniem, że inspiracją było pojęcie "business-to-employee", funkcjonujące niejako w trójcy z b2b i b2c, choć mniej modne.

 

- jakie ew. zastosowanie ?

- kto ew. może ją chcieć mieć, jaki "typ" klienta ?

- jaka ew. wycena ?

 

z góry dziękuję za opinie

W.

Edited by wlodecky

Share this post


Link to post
Share on other sites

Powiem szczerze że pierwszy raz spotkalem sie z takim okresleniem ale jak widac istnieje.

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/B2E

 

Od razu sie narzuca zeby ja wykorzystac jako adres dla firmy ktora zajmuje sie pisaniem takch programow.Wyceny sie nie podejmuje ale taki program o ktorym mozna wyczytac w wiki to musi troche kosztowac.Zatem domena zapewne jest warta.problemem moze byc maly popyt..com. i eu. niezagospodarowane.Ja chyba bym trzymal liczac sie jednak ze to moze potrwac kilka lat.

 

aha jeszcze jedno.Skoro sam domagasz sie opinii moglbys bardzie aktywnie na tym polu pomagac innym userom.zasada wzajemnosci dziala rowniez na tym forum :wacko:

Edited by mikepolarny

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie myślałem o niej jako o literówce i mam nadzieję że to nie jest najlepsze na co ją stać, ale oczywiście możesz mieć rację...

Co do ruchu to trudno o tym mówić, pojedyncze trafienia od wczoraj, może komuś z forum palec się omsknął. :)

 

mikepolarny, dzięki, zrobię jak mówisz, zaparkuję gdzieś w ciepełku i poczeka, w międzyczasie wywiad co do dostawców tego typu rozwiązań.

Jeśli chodzi o aktywność na forum - na razie jestem w trybie mozolnego czytania głównie, kiedy to mowa jest srebrem... ale mam nadzieję że to się stopniowo będzie zmieniać i z pewnością będę się wypowiadał, jak tylko będę miał wrażenie, że chwilowo wydaje mi się, iż wiem z grubsza o czym mówię :)

 

Na marginesie, nie tylko .com i .eu. Zobaczcie b2b.pl i b2c.pl . Ciekawe dlaczego.

 

W.

Edited by wlodecky

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×