Jump to content
Sign in to follow this  
ncorasu

GlinianeDomy.pl

Recommended Posts

Witam

Jak wyceniacie domene?

Na zachodzie jest to popularne budownictwo, mysle ze z powodu wielu zalet bedzie na nie także moda w Polsce.

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiedyś, spędziłem jedną noc w takim domu. Wybudowała go córka właścicieli, która na stałe mieszka we Francji i buduje takie domy.

Temat mocno niszowy. Ale mógłbym mieszkać w takim domu ;)

Z domeną może być problem, ale poczekaj może warto ją chwilę potrzymać?

EDIT

dla zainteresowanych to było dokładnie tu: ;)

http://www.rakstop.engo.pl/www/prze3_x.htm

Edited by lufthansa

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ręce mi opadły. Po co komuś, kto mieszka w domu z gliny, internet lub domena internetowa?

Ręce mi opadły. Po co Ci internet skoro nie umiesz z niego korzystać?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja już wcześniej zarejestrowałem DomGliniany.pl nie dawałem jej do wyceny gdyż wiedziałem czego będę mógł się spodziewać od was na jej temat i wolałem ją potrzymać w portfolio ; - ) może te 12 zł nie pójdzie na marne, dla mnie warto było to wydać bo kto wie jak to będzie z tą ekologią u nas ;)

 

ncorasu jest jeszcze wiele fajnych domen tego typu czekających na rejestracje ;P ;) np. domygliniane.pl itp...

 

 

Każdy z was kojarzy sobie te domy z jakimiś afrykańskimi chatami ale tak nie musi być ... w ameryce stawiają gotowe domy z drewnianych ścian które tylko złączają ze sobą i jakoś żyją u nas tylko jeszcze z cegły robią domy z czasem może się to zmienić, glina może być tańszym surowcem, ekologicznym ale to wszystko czas pokaże :P

 

Ps.

 

GlinanyDom.pl jest domeną firmową ...

 

# DomGliniany.pl

Edited by wyli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×