Jump to content
Sign in to follow this  
nowy

home.pl - domeny z zeszlorocznej promocji...

Recommended Posts

Witam,

 

dostalem fakture proforma z home.pl do zaplaty za odnowienie domen zarejestrowanych w zeszlorocznej promocji za kwote 1zl, zadna z nich nie zarabia wiec nie mam zamiaru zadnej z nich przedluzac. Teraz po przeczytaniu artykulow o firmie domeny.pl zwatpilem i chcialem sie w 100% upewnic czy firma home.pl nie przygotowala podobnej 'niespodzianki' jak obowiazek oplacenia zarejestrowanych domen na kolejne dwa lata...

 

ps. wiem, ze temat na forum byl juz wczesniej poruszany za co przepraszam, ale moze cos sie w tej kwestii ostatnimi czasy zmienilo? Z gory dzieki. Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Home.pl nie zmusza do odnowiania domen nawet tych rejestrowanych w promocji.

Też miałem ten problem i pytałem ich 3 lub 4 razy telefonicznie meilowo i na czacie.

Nie masz takiego obowiazku.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie musisz ich opłacać. Sam nie opłaciłem wiele domen z tamtej promocji.

 

:) również i u mnie domeny z Home.pl tak jakoś wyemigrowały już poprzez opcje (generalnie za cene jednego przedłużenia w Home.pl przeniesiesz 3 domeny .pl do innego rejestratora szczerbatyhv5.gif )

Share this post


Link to post
Share on other sites
:) również i u mnie domeny z Home.pl tak jakoś wyemigrowały już poprzez opcje (generalnie za cene jednego przedłużenia w Home.pl przeniesiesz 3 domeny .pl do innego rejestratora szczerbatyhv5.gif )

 

Dokładnie. Sam dostaję smsy, że mija termin zapłaty za fakturę proforma np. na 1,4k :) Raptem przedłużenie 12 domen. Za tą cenę przedłużę ~30 domen "na opcję".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×