Jump to content
Sign in to follow this  
reaper

Nieupublicznione dane osobowe (np. na who.is)

Recommended Posts

Witam.

Zauważyłem, że przy niektórych domenach who.is podaje dane właściciela, w innych nie. No to oczywiste. Tak samo jak to, że niektóre portale zajmujące się sprzedażą domen za ukrycie danych życzą sobie (przykładowo, cytując jedną z ofert) 49,99zł(netto!) na rok.

Dreamhost automatycznie je ukrywa, ale chodzi mi koniecznie o Polską firmę.

Znacie jakąś, która automatycznie przy zakupie bez dodatkowych kosztów ukrywa dane osobowe?

Czy taka aby istnieje u nas w Polsce ;) ?

 

Z góry serdecznie dziękuję ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam.

Zauważyłem, że przy niektórych domenach who.is podaje dane właściciela, w innych nie. No to oczywiste. Tak samo jak to, że niektóre portale zajmujące się sprzedażą domen za ukrycie danych życzą sobie (przykładowo, cytując jedną z ofert) 49,99zł(netto!) na rok.

Dreamhost automatycznie je ukrywa, ale chodzi mi koniecznie o Polską firmę.

Znacie jakąś, która automatycznie przy zakupie bez dodatkowych kosztów ukrywa dane osobowe?

Czy taka aby istnieje u nas w Polsce ;) ?

 

Z góry serdecznie dziękuję ;)

 

home.pl ukrywa, ale za to demny kosztuja prawie 2 razy wiecej niz na domeny.tv ... (moje portfolio ok. 40 domen mam w 95% w home.pl)

Share this post


Link to post
Share on other sites

powiem ci ze widziałem taką opcje w AZ.pl ale nie mam pojęcia czy cos się za to płaci.

W Godaddy wiem ze kasują $29 na rok za private registration

Share this post


Link to post
Share on other sites

A funkcjonujesz jako osoba fizyczna czy prawna rejestrując domeny?, bo to chyba normalne że whois nie ujawnia danych osób prywatnych - a może jestem w błędzie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

W az.pl jest taka opcja. Dostępna jedynie dla domen polskich.

W przypadku domen globalnych danych nie da się ukryć.

Tak samo w przypadku firmy.

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

ciekawe bo np w przypadku domeny.pl trzeba za taką opcję płacić, w easyisp.pl jest to opcja darmowa. Trzeba tylko rozejrzeć się za tańszymi cenami samych domen.. . Może utworzymy listę polskich firm oferujących ukrycie danych, przy tym odpłatnie czy nie? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

nazwa.pl - w przyapdku domeny polskiej zarejestrowanej na osobe fizyczna takie dane sa ukrywane (domyślnie) , w przyapdku firmy sa domyslnie ujawniane - ale daromowo mozna ukryc te dane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×