Jump to content
activisio

opinie o masternet.pl

Recommended Posts

Witam, czy ktoś ma zarejestrowane domeny w masternet.pl?

Jeśli tak ciekawy jestem opinii o ich panelu (intuicyjność) oraz np. kontaktu z BOK

 

Nie znalazłem tematu o tym rejestratorze na forum

Share this post


Link to post
Share on other sites

te posty czytałem, tyle że były pisane przez masternet:) jako oferta

a bardziej interesuje mnie np intuicyjność ich panelu i ogólne wrażenia z jakości usług

Share this post


Link to post
Share on other sites

@activisio zapraszam do osobistego zweryfikowania działania BOK firmy oraz samego panelu po uprzedniej rejestracji konta Klienta, gdyż jedna osoba Ci napisze że obsługa panelu jest prosta, ktoś inny że mi się nie podoba... kwestia gustu i przyzwyczajenia :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

moja firma korzystała z rejestrowana domen w: nazwa.pl, home.pl, domeny.pl, rejestracjadomen.pl oraz z innych paneli ale przy konfigurowaniu domen klientom,

 

każdy panel i bok firmy ma wady i zalety o których nie chce mi się rozpisywać,

natomiast oferta masternet.pl przyciągnęła uwagę ze względu ma dużo niższe ceny za odnowienie niż w przypadku konkurencji, co przy dużej ilości domen ma znaczenie.

 

W takim razie przetestuje panel:)

 

a jeszcze interesuje mnie ile jest roboty papierkowej przy cesji, bo np. w nazwa.pl to masakra, w domeny.pl trochęlepiej, a np. w home.pl dużo lepiej - wystarczy pieczątka firmy na wniosku cesji i podpis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystkie wnioski cesji można wysyłać e-mailem, na jednym wniosku możne znajdować się wiele domen, nie ma potrzebny rozpisywania się na sztuki :)

 

Ponadto kończymy prace nad możliwością rejestracji domen na róznych Abonentów w obrębie jednego konta Klienta.

Edited by MasterNET.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zastanawia mnie tylko, dlaczego firmowa domena masternet.pl jest zarejestrowana w home.pl:) ??

 

jakby nie patrzyć każdy rejestrator trzyma własną domenę u siebie:)a nie u konkurencji

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zastanawia mnie tylko, dlaczego firmowa domena masternet.pl jest zarejestrowana w home.pl:) ??

 

jakby nie patrzyć każdy rejestrator trzyma własną domenę u siebie:)a nie u konkurencji

 

To dlatego że masternet nie jest rejestratorem, a resellerem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
To dlatego że masternet nie jest rejestratorem, a resellerem.

Co dla końcowego użytkowinka praktycznie nie ma żadnego znaczenia, ba nawet tego nie widzi, ponadto w razie problemów Klient zawsze może kierować się bezpośrednio do firmy wyżej (głównego wykonawcy) :)

Czy to jest większe lub mniejsze bezpieczeństwo? to już pozostawmy do interpretacji dla każdego indywidualnie, a jak dotąd żadnych problemów nie było.

Nasza domena i tak zostanie w odpowiednim czasie przeniesiona ;)

Edited by MasterNET.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Co dla końcowego użytkowinka praktycznie nie ma żadnego znaczenia, ba nawet tego nie widzi, ponadto w razie problemów Klient zawsze może kierować się bezpośrednio do firmy wyżej (głównego wykonawcy) :)

Czy to jest większe lub mniejsze bezpieczeństwo? to już pozostawmy do interpretacji dla każdego indywidualnie, a jak dotąd żadnych problemów nie było.

Nasza domena i tak zostanie w odpowiednim czasie przeniesiona ;)

 

Ja tylko odpowiedziałem na pytanie. Sam kiedyś miałem domenę u resellera i nie miałem z nią żadnych problemów. Oczywiście później przeniosłem ją do siebie, żeby wszystkie domeny mieć w jednym miejscu i pod bezpośrednią kontrolą. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Zastanawia mnie tylko, dlaczego firmowa domena masternet.pl jest zarejestrowana w home.pl:) ??"

 

to akurat było pytanie prowokacyjne:)

- z tego co wiem to masternet.pl jest resellerem consulting service (www.hrd.pl i rejestracjadomen.pl) tylko czemu domena firmowa u resellera nie jest trzymana hehe:)

 

ciekawe jak to wygląda gdybym chciał przenieść 2 domeny do masternet.pl które mam właśnie w rejestracjadomen.pl skoro jesteście resellerem? - bo tak naprawdę rejestrator pozostałby ten sam hehe

Share this post


Link to post
Share on other sites
ciekawe jak to wygląda gdybym chciał przenieść 2 domeny do masternet.pl które mam właśnie w rejestracjadomen.pl skoro jesteście resellerem? - bo tak naprawdę rejestrator pozostałby ten sam hehe
Wystarczy e-mail do hrd.pl z odpowiednią treścią i odnawiasz domeny w MasterNET.pl po atrakcyjnej cenie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

przeniosłem 2 domeny z rejestracjadomen.pl do masternet jestem pod wrażeniem szybkości

jeden @ do rejestracjadomen drugi do masternet, nie minęła godzina i domeny są już w panelu masternet:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Udostępniona została nowa funkcja panelu Klienta: "rejestracja domen na różnych Abonentów w obrębie jednego konta Klienta".

Od teraz nie musisz otwierać wielu kont w celu rejestracji bądź transferu domen różnych Abonentów, tworzysz tylko nowy identyfikator domen.

 

W najbliższym czasie kolejne nowinki ;-)

 

Pozdrawiam;

MasterNET.pl - Szczepanik Adrian

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostatnio z powodu mojego błędu musiałem zrobić Cesje 4 domen

 

Poszło szybko i bez problemów (wnioski wysłane emailem) bardzo dobry kontakt z BoK-iem

Ceny odnowień miażdżą konkurencje (nie znalazłem firmy która by miała konkurencyjne ceny)

 

tylko martwią mnie ceny rejestracji domen globalnych...

 

Panel jest intuicyjny tak że łatwo się w nim połapać nawet laikowi

 

Ogólnie polecam firmę masternet

Share this post


Link to post
Share on other sites

W Masternecie jestem króciutko bo ok 2 miesiące.

Nie podobają mi się tylko dwie rzeczy:

- brak portfela na płatności - co powoduje zbędny "papierkowy ruch" za każdą operacją

- kontakt z BOK jest bardzo sprawny jednak zawsze odpowiedzi są podpisane "Szczepanik Adrian".

 

Jeśli to firma jednoosobowa z "człowiekiem orkiestrą" to niesie pewne ryzyko, wiadomo, każdy może zachorować itd.

A jak wyjedzie zwiedzać Kambodżę a trzeba będzie router zresetować ? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@SuperMarker czasem odpisuje inna osoba, chociaż nie ukrywam iż domenami głównie zajmuje się moja osoba :lol:

Przy odpowiedniej organizacji, firmą można sprawnie zarządzać "z daleka", chociaż tak daleko wyjeżdżać nie lubię ;)

Portfel na pewno zostanie wprowadzony w niedalekim czasie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×