Jump to content
Sign in to follow this  
luqi

Pozycjonowanie

Recommended Posts

Jakim waszym zdaniem jest najlepszy sposób na szybkie wy pozycjonowanie strony?

 

Zapłacenie dobremu pozycjonerowi.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A jeśli chce to zrobić sam to co polecacie?

 

Przeczytanie maksymalnej liczby materiałów dot. SEO znajdujących się w Internecie i co najmniej kilka miesięcy (lepiej kilka lat) praktyki.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przeczytanie maksymalnej liczby materiałów dot. SEO znajdujących się w Internecie i co najmniej kilka miesięcy (lepiej kilka lat) praktyki.

Lepiej kilka lat... Ale zależy na jakie słowa/frazy. Niektóre (te rzadziej spotykane) da się wypozycjonować samodzielnie bez dużych nakładów pieniężnych i roboczych.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozna mi dobrze zaplacic, a ja dobrze zrobie :). Nie majac pojecia o naturze rzeczy nawet na proste fraz mozna zrobic wiecej zlego niz dobrego.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mozna mi dobrze zaplacic, a ja dobrze zrobie :). Nie majac pojecia o naturze rzeczy nawet na proste fraz mozna zrobic wiecej zlego niz dobrego.

A erotyke pozycjonujesz?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Saint ma racje ... lepiej nie brać się za coś, o czym się nie ma pojęcia.

Co do erotyki to pewnie pozycjonuje :) Wystarczy looknąć na kobietę w avatarze ;]

Poza tym to nie jest wielkie wyzwanie :D

Zależy jakie wybrałeś słowa kluczowe.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Saint ma racje ... lepiej nie brać się za coś, o czym się nie ma pojęcia.

Co do erotyki to pewnie pozycjonuje :) Wystarczy looknąć na kobietę w avatarze ;]

Poza tym to nie jest wielkie wyzwanie :D

Zależy jakie wybrałeś słowa kluczowe.

 

chyba nie wiesz o czym piszesz [;

Share this post


Link to post
Share on other sites

majkel: wszystko da sie zrobic za odpowiednie pieniadze, ale bez abstrakcji typu frazy "sex" czy "sex anonse" ogolnie nie biore sie za hardcore.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jakim waszym zdaniem jest najlepszy sposób na szybkie wy pozycjonowanie strony?

 

unikalna tresc, odpowiednia optymalizacja strony, linkowanie ze stronami o podobnej tematyce i z duzym pr, malo wychodzacych linkow i jesli haslo albo fraza jest malo popularna, to wystarczy dodac strone do klku wyszukiwarek, katalogow, np do dmoza,wp + kilka preselli i po kilku tygodniach powinienes byc w pierwszej 10 w Google. oczywiscie nie patrz na Fresh Bonus Site bo jesli uda Ci sie wskoczyc do pierwszej 10 na kilka dni to i tak pozniej polecisz o kilkadziesiat miejsc w dol ;)

 

jesli haslo/fraza jest trudna i nie posiadasz odpowiedniej wiedzy, to najlepiej skorzystac z oferty firm zajmuajcych sie pozycjonowaniem. obecnie wiekszosc z nich daje gwarancje, tzn jesli przez okres pol roku, Twoja strona nie wejdzie do pierwszej 10 pod dana fraza czy haslo nie placisz nic, a jesli pozycjonowanie zakonczy sie sukcesem, placisz w zaleznosci od podpisanej umowy - od 600 zl miesiecznie w gore + koszta utrzymania serwisu na dobrej pozycji :(

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
oczywiscie nie patrz na Fresh Bonus Site bo jesli uda Ci sie wskoczyc do pierwszej 10 na kilka dni to i tak pozniej polecisz o kilkadziesiat miejsc w dol :(

Nie ma czegoś takiego jak FSB - to mitologia, choć, przyznaję, miła dla ucha...

Share this post


Link to post
Share on other sites
A zrobiłes już eksperyment na własnej stronie? Bo ja tak zrobiłem na dwóch niezależnych i miałem dokładnie taki efekt.

Prosta sprawa: nie masz linków - dodajesz pięć. Masz więc przyrost linków 5 razy nieskończoność. kiedy pojawia się następne pięć linków to przyrost wynosi "tylko" sto procent. Stąd jest FSB. Żaden bonus tylko czysta matematyka.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Prosta sprawa: nie masz inków - dodajesz pięć.

pięć czego?? cukierków?? może trochę jaśniej bo to nie jest forum o pozycjonowaniu

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie ma czegoś takiego jak FBS
Pewnie, że nie ma. Jest Fresh Site Bonus (FSB) :(

 

pięć czego?? cukierków?? może trochę jaśniej bo to nie jest forum o pozycjonowaniu

 

5 linków.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ale i tak nie ma ani FSB ani FBS.

FSB jest, chyba że ktoś ma athlona to zamiast tego jest hyper transport :)

5 linków.

Mi nie chodziło o błąd (nawet go nie zauważyłem :P ) tylko o to czego pięć dostaje, bo ja nie znam na algorytmie jaki google stosuje, więc nie rozumiem czemu przyrost linków jest 5 razy nieskończonaość.

Share this post


Link to post
Share on other sites
FSB jest, chyba że ktoś ma athlona to zamiast tego jest hyper transport :)

 

Mi nie chodziło o błąd (nawet go nie zauważyłem :P ) tylko o to czego pięć dostaje, bo ja nie znam na algorytmie jaki google stosuje, więc nie rozumiem czemu przyrost linków jest 5 razy nieskończonaość.

FSB - Federalna Służba Bezpieczeństwa - tak się teraz rosyjskie KGB nazywa :P:) :) :P

 

No to jeszcze raz od początku: jest strona, Google nie ma do niej linków.

Dodajesz gdzieś na innej stronie 1 link. Więc jaki jest przyrost linków. Przyrost jest nieskończenie wielki bo od 0 do 1.

Kiedy dodajesz 5 linków to masz 5 takich nieskończoności. Jeżeli 100 - to 100 nieskończoności.

Google to indeksuje. W następnym tygodniu po indeksacji dodajesz następne sto linków. I Google je indeksuje.

Jaki jest przyrost? W pierwszym tygodniu było 100 linków i w drugim 100. Czyli od 100 do 200 linków daje nam 100%.

Trzeci tydzień - kolejne sto linków: wzrost o 50%.

Czwarty tydzień wzrost o kolejne 100 linków, ale od 300 do 400 linków to już tylko wzrost o 33%. itd...

 

Zatem Google "rozumuje" tak. Niby jest coraz więcej linków, ale ich przyrost stale spada: spada więc jakość strony.

Empirycznie sprawdziłem, że jeżeli dodaje się każdego tygodnia 2 razy tyle linków co w poprzednim tygodniu FSB utrzymuje się bardzo długo. Ale po pewnym czasie brakuje stron gdzie można umieszczać linki. :)

 

I dlatego wiem, że Fresh Site Bonus to mitologia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×