Jump to content
naytro

jak zdobyc emaila do wlasciciela domeny

Recommended Posts

witam

 

jest jakis sposob aby dowiedziec sie jakiego maila ma wlasciciel domeny ? whois odpada bo tylko info nt. rejestratora, uzyskanie informacjie od rejestratora sie nie da, ba, nawet przekazanie maila przez rejestratora do wlasciela domeny nie wchodzi w gre, ale to tylko u takich dupowatych rejestratorow jak home.pl :wacko: jakies inne pomysly ?

 

pozdr.

Share this post


Link to post
Share on other sites
witam

 

jest jakis sposob aby dowiedziec sie jakiego maila ma wlasciciel domeny ? whois odpada bo tylko info nt. rejestratora, uzyskanie informacjie od rejestratora sie nie da, ba, nawet przekazanie maila przez rejestratora do wlasciela domeny nie wchodzi w gre, ale to tylko u takich dupowatych rejestratorow jak home.pl :wacko: jakies inne pomysly ?

 

pozdr.

O:) dupowatych nie!

dane osobowe są chronione prawem:) i mogą być udostępniane na określonych przez prawo zasadach

zapraszam na PM

Share this post


Link to post
Share on other sites
Napisz nazwę domeny to zaraz się dowiesz. :wacko:

Ok... w takim razie ja poproszę sw.pl :)

# nieaktualne

Edited by grzegorzko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chciałem kiedyś skontaktować się z właścicielem domeny zarejestrowanej w Home.pl. Napisałem do Home i przekazali mój email właścicielowi.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chciałem kiedyś skontaktować się z właścicielem domeny zarejestrowanej w Home.pl. Napisałem do Home i przekazali mój email właścicielowi.

 

tak samo mialem... wystarczy po prostu napisac :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chciałem kiedyś skontaktować się z właścicielem domeny zarejestrowanej w Home.pl. Napisałem do Home i przekazali mój email właścicielowi.

w MapaDomen, Zlapane, AZ jest tak samo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

home.pl wlasnie nie przekazuje maila wlascicielowi, dlatego napisalem ze sa dupowaci ;) jedyna firma ktora tego nie robi, moze jest na forum wlasciciel domen tomasz.pl i domiogrod.pl ? :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
witam

 

jest jakis sposob aby dowiedziec sie jakiego maila ma wlasciciel domeny ?

 

Zawsze możesz dodać ogłoszenie kupię na di.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
home.pl wlasnie nie przekazuje maila wlascicielowi, dlatego napisalem ze sa dupowaci ;) jedyna firma ktora tego nie robi, moze jest na forum wlasciciel domen tomasz.pl i domiogrod.pl ? :lol:

 

Oczywiście że jest, ale bez worka złotych monet się do niego nie wybieraj.

Share this post


Link to post
Share on other sites
home.pl wlasnie nie przekazuje maila wlascicielowi, dlatego napisalem ze sa dupowaci :P jedyna firma ktora tego nie robi, moze jest na forum wlasciciel domen tomasz.pl i domiogrod.pl ? :lol:

A mi przekazało, i nawet mi odpisał ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×