Jump to content
Roooocky

Opcja

Recommended Posts

Roooocky za takie cwaniackie zagrywki powinieneś dostać urlop od forum di.pl :) nie ma usprawiedliwienia dla Twojej aukcji i zrobiłeś to samo co gość od mp3.pl. Powinno być napisane jasno i wyraźnie na początku opisu, że przedmiotem licytacji jest opcja na domenę i do tego dołączona powinna być formułka co oznacza opcja i z czym to się je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Roooocky prześpij się z tym spokojnie dłuższą chwilę i postaraj się spojrzeć na to z dystansu.

Bardzo możliwe, że dojdziesz do wniosku, iż ten bezcelowy upór nie jest wart tej walki.

A jeśli będziesz umiał przyznać innym rację i przyznasz się do swego wątpliwego postępowania, to nic nie stracisz a jedynie możesz zyskać ( na swym wizerunku ).

Chyba, że wolisz dalej kreować siebie w ten dziwny sposób.

Pozostaje wierzyć, że wyciągniesz rozsądne wnioski z własnego wątku.

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wg. mnie powinien powstać nowy dział na allegro tak jak jest aktualnie:

 

Allegro › Komputery › Internet › Domeny

 

Powinni dodać:

 

Allegro › Komputery › Internet › Opcje na domeny

 

I sprawa byłaby załatwiona. Jak ktoś umieści opcję w dziale domeny to powinna być przenoszona jako umieszczona w niepoprawnej kategorii.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chciałem dodać, że aukcja została zgłoszona. Pracownicy allegro zapewne już ją sprawdzili.

I zapewne ją usuną ? Przyznaj racje ,że popełniłeś błąd chyba jednak jest coś nie tak skoro "wszyscy" tak twierdzą... masz prawo się nie zgadzać, każdy ma prawo do obrony ale daj już spokój.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Roooocky prześpij się z tym spokojnie dłuższą chwilę i postaraj się spojrzeć na to z dystansu.

Bardzo możliwe, że dojdziesz do wniosku, iż ten bezcelowy upór nie jest wart tej walki.

A jeśli będziesz umiał przyznać innym rację i przyznasz się do swego wątpliwego postępowania, to nic nie stracisz a jedynie możesz zyskać ( na swym wizerunku ).

Chyba, że wolisz dalej kreować siebie w ten dziwny sposób.

Pozostaje wierzyć, że wyciągniesz rozsądne wnioski z własnego wątku.

Dodałem jak kilka osób zalecało:

Klik: http://allegro.pl/show_item.php?item=567908965

Pana który prosił o odwołanie oferty-odwołałem

Edited by Roooocky

Share this post


Link to post
Share on other sites

BRAWO!!!

 

mysle ze teamt juz powinien sie zakonczyc

 

:)

 

(chociaz uraz dlugo bedzie w naszych umyslach :) )

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chciałem dodać, że aukcja została zgłoszona. Pracownicy allegro zapewne już ją sprawdzili.

Czy to było dopiero pierwsze zgłoszenie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

No i sprawa wyjaśniona teraz wyraźnie pisze, że to opcja. Wystarczyło napisać od razu w opisie wyraźnie, że chodzi o opcje i tematu by nie było:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja licytowalem ta "domene" dobrze ze odwolales nasza oferte bo szkoda bylo byc czasu i takbysmy tego nie kupili ale widze ladnie sie rozwinal temat o mnie na 4 strony hmm :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×