Jump to content
Sign in to follow this  
Los_Rozrabiakaneros

Domeny GoogleMobile.com.pl, MobilePhoneGoogle.eu, GoogleMobilePhone.pl

Recommended Posts

Stałem się posiadaczem tych paru domen, co sądzicie o ich wartości ?

 

androidgoogle.com.pl

googlemobile.com.pl

 

googlemobilephone.info

googlemobilephone.org

googlemobilephone.pl

 

mobilephonegoogle.biz

mobilephonegoogle.eu

mobilephonegoogle.info

mobilephonegoogle.net

mobilephonegoogle.org

mobilephonegoogle.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tego się obawiałem :-( to jeden z moich pierwszych zakupów i widzę że utopiłem troche kasy :/....... jest jakaś możliwość ażeby po części otrzymać zwrot kasy z tej nieudanej inwestycji ?????

Share this post


Link to post
Share on other sites

reklamacji niestety rejestratorzy nie przyjmuja :)

 

mozesz co najwyżej z nich zrezygnowac.. bez zwrotu kosztow zakupu

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tego się obawiałem :-( to jeden z moich pierwszych zakupów i widzę że utopiłem troche kasy :/....... jest jakaś możliwość ażeby po części otrzymać zwrot kasy z tej nieudanej inwestycji ?????

jasne:) pogonić je frajerowi ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chciałem je w parking do ND przyłączyć ale niestety się nie udało otrzymałem komunikat "domena była juz wcześniej zablokowana" .... Mam jeszcze pytanie : bjak najszybciej i najwygodniej tzn z pomocą jakich stron sprawdzać czy domena jest zastrzeżona ???

Share this post


Link to post
Share on other sites

BTW było euro2012, była tarcza antyrakietowa i jeszcze kilka innych "inwestycji", już chyba wiemy co będzie w najbliższym czasie największym hitem na Allegro

 

Wracając do domeny to na ND nie zaparkujesz domen z keywordem google.

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites
BTW było euro2012, była tarcza antyrakietowa i jeszcze kilka innych "inwestycji", już chyba wiemy co będzie w najbliższym czasie największym hitem na Allegro

 

Wracając do domeny to na ND nie zaparkujesz domen z keywordem google.

 

 

No niestety moje hity się tam nie znajdą .... no właśnie tak "wywnioskowałem" że słowo 'google' jest przeszkodą... te domeny dyskredytuje to że jest w nich zastrzeżone słowo "google" czy cała fraza jest zastrzeżona ???

Share this post


Link to post
Share on other sites

ze jest w nich slowo google:D, sam kiedys chcialem wrzucic na nd domenę zawerającą słowo gogle i też miałem bana, ale napisałem do nd i mi ładnie po Polsku odpisali, że się zajmą tą sprawą i po kilku godzinach wrzuciłem domenę na paking

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Najnowsze posty na forum

    • foldery.pl profes.pl crx.pl szkatulka.pl   Zapraszam na aukcje domen od 69 PLN bez ceny minimalnej:   foldery.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10347/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:00:25) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   profes.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10348/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:00:25) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 89 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   crx.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10349/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 14:05:33) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:00   szkatulka.pl   https://ddregistrar.pl/aukcje/10350/   Domena została świeżo przechwycona w serwisie ddregistrar.pl.   Każdy kto złoży ofertę w aukcji w ciągu pierwszych 24 godzin trwania licytacji (do 2024-05-12 18:15:44) otrzyma 25% rabat na cenę końcową, jeśli wygra licytację. Kwota, po rabacie, nie może być niższa od ceny początkowej,  która dla tej domeny wynosi 69 PLN netto. Klienci, którzy zlecili przechwycenie domeny, mają zagwarantowany rabat 50%.   Data zakończenia aukcji: 2024-05-21 godz. 19:05   DD
    • motogotowka.pl   Sprzedam domene
    • podgrzewane.pl odrestaurowany.pl   jak oceniacie domeny? Będzie coś z tego?
    • Estibot.com wycenił vplay.pl na 3000$, a Wy jak wyceniacie vplay.pl ?
    • Stajnia.eu   https://www.aftermarket.pl/domena/stajnia.eu/?utm_source=market_redirect&_track=12a366f67063e7f9c52492542ac5b2cd
    • Dziś koniec aukcji na domenę.
    • Defloracja.pl   Aukcja BCM
  • Oferty sprzedaży użytkowników

  • Member Statistics

    • Total Members
      19,182
    • Most Online
      902

    Newest Member
    garfieldfilm
    Joined
×