Jump to content
Sign in to follow this  
netstel

AkademiaPokera.pl

Recommended Posts

brownpoint

moim zdaniem domena kilka razy wiecej warta

Pan_Grzegorz

domena zdecydowanie więcej warta

 

Dlaczego macie takie zdanie?

I na ile ją oceniacie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

poker rozwija sie w niesamowitym tempie, jest bardzo popularny a gra sie o wysokie stawki turnieje na swiecie to kilka milionow $ puli nagrod ( w jednym) w polsce sa juz turnieje o puli kilkaset tysiecy

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Pan_Grzegorz

@brownpoint

 

A zapłacilibyście więcej za tą domenę z własnej kieszeni? :rolleyes:

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dlaczego macie takie zdanie?

I na ile ją oceniacie?

Wszystkie domeny mające jakikolwiek sens związane z hazardem są obstawione, w odróżnieniu od innych branż, domeny te nie stoją na parkingach. To jest co najmniej średnia domena, gdyby co jest bardzo prawdopodobne EU zainteresował się taką domeną to niską kwotę pięciocyfrową można by uzyskać bez dłuższych negocjacji.

Share this post


Link to post
Share on other sites
@Pan_Grzegorz

@brownpoint

 

A zapłacilibyście więcej za tą domenę z własnej kieszeni? :rolleyes:

 

DD

jeżeli nabywca jest na forum i chce sprzedać domenę to od ręki dam 150% ceny, którą zapłacił :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
jeżeli nabywca jest na forum i chce sprzedać domenę to od ręki dam 150% ceny, którą zapłacił :rolleyes:

Wbrew pozorom jest jeszcze całkiem sporo podobnych domen dostępnych na polskim rynku. Jeśli więc uważasz, że warto w nie inwestować i jesteś w stanie przeznaczyć na nie odpowiedni budżet to myślę, że nie będziesz miał problemów ze znalezieniem ciekawych domen. Sam mam trochę domen "pokerowych" - chętnie Ci coś sprzedam w przystępnej cenie :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
@Pan_Grzegorz

@brownpoint

 

A zapłacilibyście więcej za tą domenę z własnej kieszeni? :rolleyes:

 

DD

 

2 domeny pokerowe sprzedalem - jesli klient bylby zainteresowany domena pod szkole pokerowa to napewno bym o nia powalczyl.

 

P.S.sam mam ok 20 swoich pokerowych i narazie mi starczy

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wbrew pozorom jest jeszcze całkiem sporo podobnych domen dostępnych na polskim rynku. Jeśli więc uważasz, że warto w nie inwestować i jesteś w stanie przeznaczyć na nie odpowiedni budżet to myślę, że nie będziesz miał problemów ze znalezieniem ciekawych domen. Sam mam trochę domen "pokerowych" - chętnie Ci coś sprzedam w przystępnej cenie :rolleyes:

 

DD

Jeżeli uważasz, że cena za jaką sprzedała się domena akademiapokera.pl jest wysoka, to chętnie przejmę za taką cenę lasvegas.pl :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeżeli uważasz, że cena za jaką sprzedała się domena akademiapokera.pl jest wysoka, to chętnie przejmę za taką cenę lasvegas.pl :rolleyes:

No właśnie - mi chodzi o to, że domena akademiapokera.pl wcale nie jest jakaś rewelacyjna. Nie jest zła i ma wartość, ale z drugiej strony - jej podobnych jest mnóstwo. Sam mam chociażby domenę naukapokera.pl itp.

 

A domena lasvegas.pl to już trochę inna historia :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena kilka miesięcy wisiała na AM i dopiero teraz ktoś ją kupił, może 1000zł nie jest kwotą oszałamiającą ale nie jest moim zdaniem też za niska.

Share this post


Link to post
Share on other sites
jeżeli nabywca jest na forum i chce sprzedać domenę to od ręki dam 150% ceny, którą zapłacił :rolleyes:

 

Jeżeli interesują Cię domeny z tej branży to mogę zaoferować:

 

hazard24.pl

BetCenter.pl

hazardzista.pl

 

Przy czym tą ostatnią sobie cenię dużo bardziej niż AkademiaPokera.pl

 

A tak przy okazji pokera to zapraszam zainteresowanych na poker.clip.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
No właśnie - mi chodzi o to, że domena akademiapokera.pl wcale nie jest jakaś rewelacyjna. Nie jest zła i ma wartość, ale z drugiej strony - jej podobnych jest mnóstwo. Sam mam chociażby domenę naukapokera.pl itp.

 

A domena lasvegas.pl to już trochę inna historia :rolleyes:

 

DD

sam wiesz, że czasem komuś podoba się domena nie wzbudzająca u innych podobnych odczuć, mi podoba się akademiapokera.pl i lasvegas.pl i 1,5k za przyjemność posiadania takich domen mógłbym zapłacić, gdybym chciał postawić stronę na nich to dałbym 10x tyle :) wg mnie duży inwestor mógłby dać jeszcze więcej

Share this post


Link to post
Share on other sites
sam wiesz, że czasem komuś podoba się domena nie wzbudzająca u innych podobnych odczuć, mi podoba się akademiapokera.pl i lasvegas.pl i 1,5k za przyjemność posiadania takich domen mógłbym zapłacić, gdybym chciał postawić stronę na nich to dałbym 10x tyle :rolleyes: wg mnie duży inwestor mógłby dać jeszcze więcej

Oczywiście trudno się z Tobą nie zgodzić :)

 

Trzeba jednak pamiętać, że dużo podobnych domen "leży" i czeka a kiedy ktoś jakąś wreszcie sprzeda za kwotę X to najczęściej pojawiają się głosy "dlaczego tak tanio" :) Czasami oczywiście cena może być wyższa, bo akurat nabywcy zależało na danej nawie. Ale niekiedy nazwę jednak łatwo zastąpić podobną i nie każdą domenę da się sprzedać z dużą premią dla inwestora :P

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Oczywiście trudno się z Tobą nie zgodzić :rolleyes:

 

Trzeba jednak pamiętać, że dużo podobnych domen "leży" i czeka a kiedy ktoś jakąś wreszcie sprzeda za kwotę X to najczęściej pojawiają się głosy "dlaczego tak tanio" :) Czasami oczywiście cena może być wyższa, bo akurat nabywcy zależało na danej nawie. Ale niekiedy nazwę jednak łatwo zastąpić podobną i nie każdą domenę da się sprzedać z dużą premią dla inwestora :)

 

DD

Kiedy patrzę na ranking przygotowany przez Ciebie to widzę tam masę domen, które sprzedały się za kwotę daleko przekraczającą zdrowy rozsądek, tylko dlatego bo komuś zależało na takiej właśnie nazwie. Porównaj ze sobą takie domeny jak np. urlopy.pl i adwokaci.pl, ss.pl i pary.pl - te nazwy powinny się co najmniej zamienić miejscami, o dobrym fachowcu już nie będę wspominał :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

No dobrze, może i mało, ale mimo to, gratulacje się należą! :)

 

Zresztą.. sami często powtarzacie, że domena warta jest tyle, ile zapłaci za nią klient. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×