Jump to content
Roooocky

Domena za sms'a?

Recommended Posts

Znalazłem linka na pewnym forum: http://www.domenazasmsa.pl

Co o tym sądzicie?

Z jednej strony koleś chyba zrobił to co trzeba było zrobić. W końcu jest dużo młodzieży co chce domenkę a konta bankowego nie ma.

Z drugiej strony - będą problemy z cesją i panelem :)

Ogólnie wygląda to na amatorkę z dobrym pomysłem ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tylko nie to.

im więcej domen bedzie zajętych tym lepiej dla nas wszystkich. Nawet ninje musza byc pozajmowane i w cenie i no rules ,w dzisiejszych czasach tnie sie na wszystkim :) ale niektórzy tego nie pojmują

Share this post


Link to post
Share on other sites

wysylajac eska za 10.98,- to tylko (prawie) połowa tej sumy trafia na konto.. wiec domena za 5 zl?

nie chce mi sie w to wierzyc . moze to tylko jakies info przyjdzie po wyslaniu tego eska.. (gdzie mozna kupic domene? :) )

 

nie chce mi siei tego dokladnie czytac.. tak tylko tam zajrzalem.. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
wysylajac eska za 10.98,- to tylko (prawie) połowa tej sumy trafia na konto.. wiec domena za 5 zl?

nie chce mi sie w to wierzyc . moze to tylko jakies info przyjdzie po wyslaniu tego eska.. (gdzie mozna kupic domene? :) )

 

Zgadza się ale zauważ ilu ludzi wyśle sms-a i dowie się, że wymarzona domena dawno jest zajęta. Po trzech, czterech próbach zrezygnuje ale 20 pln netto wpadnie za friko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jak już ktoś wtopi kasę to niech napisze xd na moje to ściema ale fakt dzieci które nie maja konta będą próbowały wysyłając smsa a jak okaże się ze lipa to przecież takie dziecko nie pójdzie z tym na policje xdddd

Share this post


Link to post
Share on other sites

ciekawy biznesmen to musi być. Kontakt jedynie na maila i GG (pewnie odbiera jedynie po szkole w trakcie odrabiania lekcji). NIe wiadomo, gdzie są rejestrowane domeny (jeśli w ogóle są) - może w Domeny.pl? :) PS hehe, a jako regulamin wstawiony jest regulamin... płatności z DotPay (tylko co to ma do rzeczy, tzn. do usług oferowanych przez tamten pseudoserwis?)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A tak swoją drogą gdzie mógłbym uzyskać info w jaki sposób zintegrować swoją witrynę z takim ciekawym systemem płatności sms. Można w ten sposób ludziom niezłą ciemnotę wciskać. Ciekawe :)

 

EDIT: już wiem:)

Edited by grastabakalator

Share this post


Link to post
Share on other sites
To gdzie takie promocje??? :)

Może każdemu rejestruje domeny ręcznie, np w nazwa.pl po 90 groszy (3 sztuki)? :) Takie osoby nie będą brały po 10 domen, maksymalnie 1-2. Po odliczeniu prowizji smsowej zostanie mu jakieś 4-5 zł :D

 

No nie mogę :)

 

Patrzcie tu: http://www.domenazasmsa.pl/index.php?optio...r&Itemid=48 :)

Edited by xtr

Share this post


Link to post
Share on other sites
mogę wziąśc wine na Siebie :)

 

właśnie chciałem pisać, że zyzaczka bym o to podejrzewał ale stwierdziłem, że jednak nie

 

tak przy okazji tego posta - że jesteś rozgarnięty już zauważyliśmy ale zanim klikniesz "Dodaj odpowiedź" sprawdź czy nie zawiera ona błędów - jeśli masz problemy z poprawną polszczyzną to polecam Firefoxa - podkreśla błędy ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
kabareciarsko :)

 

:)

A co do strony, to świadczy tylko o tym, jak każdy, nawet w byle jaki sposób może wszystko sprzedać.

Edited by tomekpl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×