Jump to content
Sign in to follow this  
henk

najlepszy darmowy hosting

Recommended Posts

Jaki jest najlepszy darmowy hosting według was?

 

Bez reklam i z bezproblemową możliwością dodania mapy witryny w narzedziach webmaster

 

tylko proszę podajcie konkretny bez listy z wszystkimi możliwymi

Share this post


Link to post
Share on other sites

to nie ten dzial.. tu o domenach piszemy

 

zreszta poszukaj sobie.

 

na forum byl gdzies temat o darmowym hostingu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
ale skoro domena to chyba ''poszła''? ;)

 

No ok, niech będzie, że "poszła". :P

 

A widzę, że 60free usługa wspomniana w moim poprzednim poście już nie jest świadczona, jak zwykle wszystko, co dobre, szybko się kończy, to sam nie wiem, prawdopodobnie nie ma już żadnego dobrego hostingu bez reklam, choć w sumie może i warto wyłożyć choć te 5 zł / m-c, bo może być tak, że dziś nie ma reklam na jakimś darmowym hostingu, a jutro się pojawią, serwery na wodę nie chodzą, a potem serwis może być ciężko przenieść. :P

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sprawdziłem z ciekawości postawioną jakieś 2 lata temu stronkę na 60free od ovh i w dalszym ciągu działa ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jaki jest najlepszy darmowy hosting według was?

Hmm, na darmowyhosting.pl wybierz sobie coś ;)

Edited by necik

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sprawdziłem z ciekawości postawioną jakieś 2 lata temu stronkę na 60free od ovh i w dalszym ciągu działa ;-)

 

Ja mam jedną i z ciekawości przed chwilą sprawdziłem - faktycznie serwer jeszcze działa, ale nowych już niestety nie rozdają.

 

Kiedyś rozdawali w systemie - jedna zarejestrowana pl-ka jeden serwer 1000gp gratis (1 gb pojemności, 25 mb na bazę), też już z tego zrezygnowali. Niestety w obecnych czasach coraz częściej za darmo to można tylko w zęby dostać. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Niestety w obecnych czasach coraz częściej za darmo to można tylko w zęby dostać. ;)

 

i to nie zawsze za darmo.. czasem juz za freeko nie chcą lać :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jaki jest najlepszy darmowy hosting według was?

Bez reklam i z bezproblemową możliwością dodania mapy witryny w narzedziach webmaster

tylko proszę podajcie konkretny bez listy z wszystkimi możliwymi

 

naprawdę, warto zastanowić się nad płatnym hostingiem. 50 PLN na początek wystarczy. I to na cały rok. I nie jest to dużo pieniędzy. W tej cenie jest dużo ciekawych hostingów i więcej możliwości niz na darmowym. Poza tym darmowy zawsze może się zwinąć (no, powiedzmy poza wyjątkami jak OVH). Domeny zaindeksowane w Google potem ciężko przenosić, czekać, pozycjonować itd.

 

No chyba, że ma to sluzyc do szybkiego spamowania, to wtedy moze byc darmowy. łatwo porzucić taki.

Share this post


Link to post
Share on other sites
No.. zachęcać do tego nie mogę ;)

Według regulaminu linkować też nie możesz, o ile dobrze pamiętam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

pewnie ze lepiej kupic niz korzystac z darmowego hostingu a ceny nie sa tak wygorowane :) polecam szczerze prohost.pl :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×