Jump to content
DESiGNER

Dropped - Padł ?

Recommended Posts

od kiedy mam firefox 7 strona aftermarket po zalogowaniu się wygląda tak:

 

http://zapodaj.net/c6194d6ed116.png.html

 

 

ktoś wie jak to rozwiązać ? mam najnowszą jave itd.

w intermet explorer działa prawidłowo

 

tylko ja mam ten problem ? na drugim komputerze to samo

Edited by Paul

Share this post


Link to post
Share on other sites
Fakt! przestało zliczać...

Dodam jeszcze, że po wejściu na domenę pojawia się formularz zgłoszeniowy, a nie oferta...

znów jest to samo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od wczoraj wiszą dwie złapane domeny z opcji, wciąż mają status "is queued up for registration" to nigdy tyle nie trwało (w przypadku jednej to już jest 20 godzina)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Padł czy to tylko mi ?

 

Proxy Error

 

The proxy server received an invalid response from an upstream server.

The proxy server could not handle the request GET /.

 

Reason: Error reading from remote server

Share this post


Link to post
Share on other sites
od kiedy mam firefox 7 strona aftermarket po zalogowaniu się wygląda tak:

 

http://zapodaj.net/c6194d6ed116.png.html

 

 

ktoś wie jak to rozwiązać ? mam najnowszą jave itd.

w intermet explorer działa prawidłowo

 

tylko ja mam ten problem ? na drugim komputerze to samo

 

mam tak samo pod Chrome, widzę, że to wina Dropped, wywołali jakiś błąd, zajmują się wszystkim, tylko nie tym co istotne,

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
mam tak samo pod Chrome, widzę, że to wina Dropped, wywołali jakiś błąd, zajmują się wszystkim, tylko nie tym co istotne,

malo tego - wysylane sa nieprawdziwe wiadomosci, ze zostal rozwiazany problem, ktory w istocie rozwiazany nie zostal - i tak juz od wielu dni - srednio kilka ticketow dziennie...

Share this post


Link to post
Share on other sites
u mnie normalnie

 

 

No już tak :rolleyes:

 

 

Edit: A teraz już nie... ehhh

Edited by waniawp

Share this post


Link to post
Share on other sites

... padł, ale jakoś inaczej niż zwykle

(więc to się nie liczy) :rolleyes:

 

Proxy Error

The proxy server received an invalid response from an upstream server.
The proxy server could not handle the request GET /.

Reason: Error reading from remote server

Apache Server at www.aftermarket.pl Port 80

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie zaglądam nikomu do kiszeni ale zamiast kupować tą co.pl do jakiś slabych subdomen lepiej było te pieniądze rozdysponować na porządną serwerownie .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Według najnowszych wiadomości z kół zbliżonych do Dropped.pl najbliższy konkurs organizowany przez w/w serwis polegał będzie na wytypowaniu dnia, godziny i minuty w którym nastąpi kolejny pad. Serwis co prawda chciał typowania tylko dni, ale po konsultacjach okazało się, że zadanie byłoby zbyt łatwe, gdyż wystarczyłoby napisać...codziennie aby odpowiedź byłaby najbardziej trafiona...

Kolejną nowością ma być zmiana regulaminu poprzez dodanie punku...Klient korzysta z serwisu na własne ryzyko...:rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znowu nie idzie przejrzeć listy spadów...

 

Proxy Error

 

The proxy server received an invalid response from an upstream server.

The proxy server could not handle the request GET /search.php.

 

Reason: Error reading from remote server

 

Apache Server at www.dropped.pl Port 443

 

Kiedy w końcu weźmiecie się za problemy ze stabilnością serwisu? Przyzwyczaiłem się do listy i filtrów na Dropped i nie chciałbym być zmuszony do zmiany na np. Premium :/

 

Już nawet KK jak powiem, że transakcja przez Dropped to od razu jest zniechęcony ze względu za złą opinie i pyta o to jak szybko może wytransferować domenę...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Znowu nie idzie przejrzeć listy spadów...

 

 

 

Kiedy w końcu weźmiecie się za problemy ze stabilnością serwisu? Przyzwyczaiłem się do listy i filtrów na Dropped i nie chciałbym być zmuszony do zmiany na np. Premium :/

 

Już nawet KK jak powiem, że transakcja przez Dropped to od razu jest zniechęcony ze względu za złą opinie i pyta o to jak szybko może wytransferować domenę...

 

byłem dzisiaj na rybach, złapałem złotą rybkę...wkładam ją do siatki a ona... Bazyli, puść mnie a spełnie twe trzy życzenia...a niech tam, zaryzykuje pomyślałem i rzuciłem ją w wodną otchłań. Po chwili, wystawiła pyszczek z wody i mówi...twoje pierwsze życzenie? stabilny serwis Dropped.pl...woda zagotowała się momentalnie, patrze a złota rybka pływa brzuchem do góry...zdechła jak nic, widocznie moje życzenie ją przerosło...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Już nawet KK jak powiem, że transakcja przez Dropped to od razu jest zniechęcony ze względu za złą opinie i pyta o to jak szybko może wytransferować domenę...

Też tak miałem. W dodatku taka popelina zniechęca klientów do zakupów. Lubię Dropped, ale przez sprawy techniczne jestem załamany.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestem ciekawa co stoi na przeszkodzie aby zainwestować w solidny serwer, przecież to nie może tak trwać w nieskończoność ........... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×