Jump to content
DESiGNER

Dropped - Padł ?

Recommended Posts

Jestem ciekawa co stoi na przeszkodzie aby zainwestować w solidny serwer, przecież to nie może tak trwać w nieskończoność ........... :)

 

Jak to co stoi na przeszkodzie? W Y N A L A Z K I...;) Działania naukowo-badawcze kosztują...a jak mówią starzy indianie...z gówna bicza nie ukręcisz...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Padł...

 

Proxy Error

The proxy server received an invalid response from an upstream server.

The proxy server could not handle the request GET /addcatch.php.

Reason: Error reading from remote server

Apache Server at www.aftermarket.pl Port 443

 

Trwa to już dobrych kilka minut...

Share this post


Link to post
Share on other sites

... no i super po prostu.

W czasie trwania aukcji a dokładniej 5 minut od zakończenia AM się wysypał. (w chwili kiedy zaczęly się u mnie licytacje na domenie) nie dając możliwości dokończenia licytacji.

I co teraz? Teraz mam oddać domenę bo AM został na ten czas wyłączony?

 

 

Co na to AM?

 

Link do aukcji... klik

Aukcja została przedłużona o 5 minut (do 22:05) Około 4-5 minut od ostatniego podbicia na mojej aukcji AM leżał i kwiczał.

 

15663813.jpg

 

 

am1g.jpg

ostatnie podbicie 21:56

Edited by epson

Share this post


Link to post
Share on other sites
Co na to AM?

 

Duży też (moim zdaniem) problem to to, że nie działa stronicowanie na AM - tu na przykład https://www.aftermarket.pl/marketsearch.php...&order=date można przejrzeć tylko pierwszą podstronę czyli aukcje promowane, a do niepromowanych w ogóle nie można dotrzeć, a to jest poważny problem jak się chce licytować na kończących się aukcjach.

 

EDIT: o patrzę, że znajomy nick na screenie, wtedy mogę napisać, że na tej aukcji to akurat 50 zł było moje maksimum i bym nie licytował wyżej, nie wiem jak u Anubisa (jeśli to Anubis z forum, bo to może być ktoś inny).

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites
Niestety nadal nie działa stronicowanie.

 

No właśnie, w ogóle nie da się w żaden sposób przeglądać giełdy. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chciałem policytować ciuciubabka.pl ale nie dało się...szkoda. Problem zgłosiłem przed końcem aukcji i czekam na odpowiedź...

Share this post


Link to post
Share on other sites

wystawianie domen na aukcji to niebezpieczna zabawa, pady serwisu plus czasami niedziałające przypomnienia spowodowały, że wolę dać Kup teraz i czekać na kupca na giełdzie.

A brak stronicowania oferty to chyba żarty. Nie dość że dropped nie pomaga zdobyć nowych klientów, to jeszcze utrudnia nawigację w ofercie dla tych którzy dotarli na strony z aukcjami. Jak można tak długo tego nie zauważyć, że da się wejść tylko do pierwszej strony listy aukcji i domen na giełdzie.

 

Powinna być wygodna nawigacja z odnośnikami do dzisiejszych aukcji, do kończących się w ciągu najbliższych dwóch godzin itd. Dlaczego w Dropped/AM nikt nie myśli o użytkownikach dzięki którym ma to co ma.

Edited by dlp

Share this post


Link to post
Share on other sites

To "stronicowanie" nazywa się profesjonalnie paginacja i to żałosne że nie działa, wstyd programistom AM - jesteście beznadziejni :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
To "stronicowanie" nazywa się profesjonalnie paginacja i to żałosne że nie działa, wstyd programistom AM - jesteście beznadziejni :D

 

Stronicowanie nazywa się profesjonalnie... stronicowanie - paginacja to numerowanie stron w książkach lub czasopismach (w druku lub poligrafii). :P

 

A już z tym, że jest to obciachowe trochę dla programistów to ja się oczywiście zgadzam, bo już co najmniej drugi dzień nie działa (może dłużej?). :)

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dużo programujesz thomaso? Bo składnia jest raczej stała :D Wiem że jeden portal w j.pol tłumaczy cooler na schładzacz za zgodą rady językowej ale czy to określenie jest właściwe? Truizm ale informatyka to nie poligrafia :P To bzdurka ale chciałem dodać coś od siebie :) Portal - szczególnie o tak komercyjnym zastosowaniu jak domeny internetowe nie może być polem do zabawy, chyba że pewni swojej nieomylności olali dev5.aftermarket.pl etc. i wrzucają rzeczy na żywo.

 

Może pora na jakiś zespół QA i płacenie użytkownikom za wyszukiwanie błędów?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Portal - szczególnie o tak komercyjnym zastosowaniu jak domeny internetowe nie może być polem do zabawy, chyba że pewni swojej nieomylności olali dev5.aftermarket.pl etc. i wrzucają rzeczy na żywo.

 

Jest http://beta.aftermarket.pl ale aktualnie to nawet nie działa.

 

Dużo programujesz thomaso?

 

Aktualnie niedużo, kiedyś dużo, ale i kiedyś i teraz nie lubiłem jednakowo kalek językowych. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Duży też (moim zdaniem) problem to to, że nie działa stronicowanie na AM

 

Zawsze można zaznaczyć na górze żeby pokazywało się np. 200 ofert na stronie, wtedy można przynajmniej przeglądać kończące się aukcje. Oczywiście to takie szybkie rozwiązanie dla użytkowników ale to prawdziwa tragedia że coś takiego nie zostało naprawione (do tej pory !) !

 

Kolejne usterki w dropped (właśnie wychwyciłem :)), jest już 20.27 a na liście domen z ofertami nadal widnieją aukcje które powinny się zakończyć nawet o 19 https://www.aftermarket.pl/marketsearch.php...mp;withoffers=1

 

Czy ktoś jest w stanie napisać co dzieje się z dropped od kilku miesięcy ? Czyżby niższe obroty na aukcjach i zakup co.pl przyczynił się do redukcji kosztów poprzez zwolnienia informatyków ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy ktoś jest w stanie napisać co dzieje się z dropped od kilku miesięcy ?

To jest akurat proste pytanie. Poczuli, że są monopolistą więc mają klientów w d***. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proxy Error

 

The proxy server received an invalid response from an upstream server.

The proxy server could not handle the request POST /login.php.

 

Reason: Error reading from remote server

 

Apache Server at www.dropped.pl Port 443

 

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Proxy Error

 

The proxy server received an invalid response from an upstream server.

The proxy server could not handle the request POST /login.php.

 

Reason: Error reading from remote server

 

Apache Server at www.dropped.pl Port 443

 

:)

 

 

dropped chyba chce odciąć rękę która go karmi

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zawsze można zaznaczyć na górze żeby pokazywało się np. 200 ofert na stronie, ...

Szkoda, że dostępne opcje 500 lub wszystkie na stronie nie działają bo chociaż one zastąpiłyby tymczasowo brak stronicowania.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Szkoda, że dostępne opcje 500 lub wszystkie na stronie nie działają bo chociaż one zastąpiłyby tymczasowo brak stronicowania.

 

A nie zauważyłem nawet tego... Ręce opadają, chce się smiać a jest nad czym płakać !

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zgdadza się, na 5 min. przed końcem zgłosiłem że nie mogę licytować bo szlag trafił możliwość wejścia na strone aukcji...

... i te 5 minut to akurat decydujące minuty. Tradycją już jest że, właśnie w tym czasie zaczynają się licytacje.

Share this post


Link to post
Share on other sites
To jest akurat proste pytanie. Poczuli, że są monopolistą więc mają klientów w d***. :)

coś w tym jest, skoro mamy klasyczny przykład sytuacji kryzysowej, a nikt z przedstawicieli nie zabiera głosu aby uspokoić klientów.

Wiem, ze to nie jest forum serwisu ale na tym polega profesjonalizm aby być tam gdzie klienci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×