Jump to content
Sign in to follow this  
Grzegorz

Anabolik.pl

Recommended Posts

zalezy komu

 

A jakie to ma dla ciebie znaczenie?

Pani Jadzi sprzedasz za 50 pln a firmie międzynarodowej za 10 000?

A jak firma podstawi Panią Jadzię ( lub Pana Waldka ;)) to skąd wiesz komu sprzedajesz?

 

Sprzedałbym za 1k.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Masz na myśli EU czy D2D?

Wydaje mi się, że niskie/średnie x xxx pln jest osiągalne.

 

Większość anabolików jak i sterydów jest nielegalna i niedopuszczona oficjalnie do sprzedaży rynkowej. Jest owszem część legalnych ale stanowią one wąską grupę. Stąd wątpię aby ktos wywalił kilka tys. za tą domenę, bo nie będzie to sklep ani firma zajmująca się legalnym obrotem odżywkami dla sportowców.

 

#OdzywkiSportowe.pl

Edited by przemowild

Share this post


Link to post
Share on other sites
Większość anabolików jak i sterydów jest nielegalna i niedopuszczona oficjalnie do sprzedaży rynkowej. Jest owszem część legalnych ale stanowią one wąską grupę. Stąd wątpię aby ktos wywalił kilka tys. za tą domenę, bo nie będzie to sklep ani firma zajmująca się legalnym obrotem odżywkami dla sportowców.

ale na porady, jak używać jest dobra. :-) to chyba nie jest zabronione. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
ale na porady, jak używać jest dobra. :-) to chyba nie jest zabronione. ;-)

 

Pewnie, że nie, ale czy wydasz kilka tys. żeby komus porad udzielać? ;)

Chyba, że odpłatnie: "Jak koksować, żeby nie zostać impotentem w wieku 20 lat" albo "Dlaczego sikam na zielono?" ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

a moze Anna Bolik ? ;)

(wlasnie wzielem w rezerwacje bolik.pl )

 

 

anabolik.pl dobra nazwa dla sklepu.

I wcale sklep nie musi handlowac zakazanym towarem...

Zreszta nie musi to byc tylko nazwa dla sklepu .. (dla silowni, klubu sportowego itd.. ;) )

nazwa bardzo popularna i dlatego cena za domenke moze byc zadowalająca dla sprzedającego ;)

ale to tylko moje zdanie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
jeśli jestem zainteresowany to wspomagacze.pl znajdują się u mnie, oddam tanio :unsure:

 

taka wewnetrzna transakcja? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
A mi się zdaje że ninja. Kto miał by być klientem końcowym? Trudno mi sobie wyobrazić witrynę posługującą się nazwą raczej o pejoratywnym znaczeniu.

 

A mi się wydaje, że najbardziej trafionym pomysłem jest stworzenie pod tym adresem forum dla osób zażywających anaboliki. W Polsce ich nie brakuje, a sporo część to osoby nie mające bladego pojęcia na temat dawkowania czy tego jak odróżnić tzw. 'fake' od oryginalnego produktu. Z tego co kiedyś czytałem to kilkadziesiąt procent (90% ?) to tzw. "fake'i", a ich zażywanie jest o wiele bardziej niebezpieczne od zażywania oryginalnych środków, które i tak wyniszczają organizm zażywającego, dlatego wiele osób szuka w internecie miejsca gdzie może uzyskać opinie na temat ich 'zdobyczy' - zakupionych anabolików. Wyjdź im naprzeciw i stwórz forum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×