Jump to content
Sign in to follow this  
Szybki

Osoba fizyczna i sprzedaż na AM

Recommended Posts

Witam,

Przeglądałem poprzednie tematy, ale nie znalazłem ostatecznie odpowiedzi.

 

Jak rozliczyć się (osoba fizyczna) z urzędem podatkowym za domenę sprzedaną na aukcji w AM lub poprzez transakcję Escrow? Dodam, że domenę zakupiłem wcześniej na dropped.pl po "przechwyceniu.

 

Ile wynosi od tego podatek?

Share this post


Link to post
Share on other sites

jak mam zarejestrowaną działalność gospodarczą ryczałt bez WAT i chciałbym sprzedać domenę którą mam jeszcze z czasu przed założeniem firmy to jak powinienem ją rozliczyć w US?

Share this post


Link to post
Share on other sites
jak mam zarejestrowaną działalność gospodarczą ryczałt bez WAT i chciałbym sprzedać domenę którą mam jeszcze z czasu przed założeniem firmy to jak powinienem ją rozliczyć w US?

A tu dyskusja toczy się o sprzęcie audio, czy sprawach podatkowych? Bo się pogubiłem...

Share this post


Link to post
Share on other sites
A tu dyskusja toczy się o sprzęcie audio, czy sprawach podatkowych? Bo się pogubiłem...

Temat jest "Osoba fizyczna i sprzedaż na AM, rozliczenie podatku"

więc chyba w dobrym miejscu umieściłem swoje pytanie

 

jak mam zarejestrowaną działalność gospodarczą ryczałt bez WAT i chciałbym sprzedać domenę którą mam jeszcze z czasu przed założeniem firmy to jak powinienem ją rozliczyć w US?
Edited by wieju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Temat jest "Osoba fizyczna i sprzedaż na AM, rozliczenie podatku"

więc chyba w dobrym miejscu umieściłem swoje pytanie

Chyba nie do końca, bo WAT to Wojskowa Akademia Techniczna. Zaś podatek od towarów i usług to VAT. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To że Cie nie dotyczy nie oznacza że można robić takie błędy.

Ostatnio spotkałem się ze zleceniodawcą, który życzył sobie za wykonanie danego zlecenia faktóry.

Mogłem podjąć się zlecenia, zwinąć kase, wystawić mu faktórę, która i tak na nic by mu się nie przydała. ;]

Tak więc wiesz, w tych sprawach trzeba zachowywać ostrożnośc, bo w każdej chwili ktoś może wykorzystać Twoją pomyłkę.

Koniec offtopu. Mam nadzieję, że wyciągniesz wnioski. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites
Koniec offtopu.

wracam do tematu

 

jak mam zarejestrowaną działalność gospodarczą ryczałt bez VAT i chciałbym sprzedać domenę którą mam jeszcze z czasu przed założeniem firmy to jak powinienem ją rozliczyć w US?

jako firma czy jako osoba prywatna (bez działalności gosp.) i od jakiej sumy muszę zgłaszać taką transakcje

Edited by wieju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×