Jump to content
jamesbond

rynekGSM.pl

rynekGSM.pl  

7 members have voted

  1. 1. Oceń zestawienie słów rynek-GSM

    • rewelacja
      1
    • bardzo dobre
      0
    • dobre
      0
    • przeciętne
      3
    • słabe
      3


Recommended Posts

Zapraszam do wyceny domeny rynekGSM.pl

 

wycena / opinie

Co mogło by tam być poza serwisem informacyjnym?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sam nie lubie tematyki gsm wiec serwisu chyba nie poprowadze.

Ale domena wg mnie bardzo dobra, wszystko co mozna zlepic z "gsm" porejestrowane.

Chyba jedno z najczestszych zestawien rynek-gsm, do tego nazwa krotka ;)

 

Padło porównanie oferty operatorów, info o nowych aparatach tel. - co jeszcze moze byc ?

Czekam na ocene i pomysły.

Share this post


Link to post
Share on other sites

może dopiero zaczynam, ale jakoś ta domena do mnie nie przemawia! Wyceniać nie będe, ale osobiście uwarzam, że tym razem źle zainwestowałeś pieniądze! Bo skoro sam piszesz że wszystkie GSM zajerestrowane to po co rejestrowac kolejne ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

GSM to dominujacy standard, i jeszcze dlugo bedzie królował. Z pewnością za wczesnie jest by mówić o przechodzeniu do lamusa.

Gdybys wiedzial ile domen jest w .pl z fraza 'gsm' ;) I ogromna wiekszosc ustepuje atrakcyjnoscia do rynekGSM.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik

Proponuję żebyś w wątkach które zakładasz, odrazu wypisywał cenę i to co chcesz usłyszec.

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@anglik uspokój się, nigdzie nie padła tu żadna kwota a ja nie powiedziałem "że mało" ;)

nawiązała sie dyskusja, a ja jako autor wątku chyba moge w niej dalej uczestniczyc, nie musze zamilknac, prawda ?

 

lepiej Ty powiedz co sadzisz o tej domenie, i jak oceniasz rynek gsm - rozwija sie czy starzeje i odchodzi ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik

A co mnie to obchodzi na tym forum czy się rozwija czy starzeje?

Ja osobiście bym sobie nie sprawił czegoś takiego, co nie oznacza że domena nie przedstawia jakiejś wartości.

100zł?

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki za przypomnienie ;) Dziś zaczynam od Ciebie!

Rynek kojarzy mi się z czymś większym niż jeden sklep - targ bazar, rynek walutowy, równoległy, giełda itd.

Czy do czegoś takiego pasuje GSM. Na jeden sklep na pewno nie. Raczej na portal analizujący ofertę operatorów, sklepów z akcesoriami, producentów telefonów.

Skrót GSM na razie nie odchodzi jeszcze do lamusa - myślę, że co najmniej dziesięć lat.

Co do wyceny: ładne słowa kluczowe, krótka nazwa to plusy, słabe połączenie tych słów to minus. Dwieście złotych nie będzie za dużo. Z serwisem może być znacznie znacznie wyżej. To nie jest zły adres, tylko bardzo wąsko specjalistyczny.

Ewentualnie jeszcze pod allegro/ebay dla telefonów komórkowych.

Pozdrawiam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm, nie wiem czemu mam czesto inne zdanie od innych, bo dla mnie ten adres to rewelka.

 

Tylko nie krzycz @anglik zebym pisal co chce uslyszec i jakie sumy, bo licze sie z Waszymi opiniami.

I dziekuje za kazda, nawet jak mi ktos napisze regfee.

 

Dziwne dla mnie ze renek uwaza ze zestawienie słów rynek-gsm jest słabe.

http://www.google.pl/search?hl=pl&q=po...=Szukaj&lr=

 

Moze wiec dodam sonde do tego wątku... moja pierwsza sonde na forum, heh. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dziwne dla mnie ze renek uwaza ze zestawienie słów rynek-gsm jest słabe.

Wiem, sam sprawdziłem w Google; ale trudno mi wymyślić content do takiej domeny poza tym o którym napisałem w poprzednim poście. Mam nadzieję, że się grubo mylę i weźmiesz za domenę 20 tysięcy ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×