Jump to content
Lotarek

jaki czas ?

Recommended Posts

witam

jak w temacie zastanawiam się jak długo trzeba czekać żeby nowa domena zaparkowana znalazła się w wyszukiwarce, zaparkowałem już 2 domeny i jak szukam je w wyszukiwarkach to po nich ani śladu, słowa kluczowe mam ustawione ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

no to bez sensu to jest jak ktoś kto wpisuje jakąś nazwę w wyszukiwarkę możenatrafić na naszą stronę, raczej mało prawdopodobne to jest :) coś mi się zdaje że mnie coś ściemniacie tutaj :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przemo ma racje.Zdarzaja sie wyjatki ale jest to zwykle przeoczenie googlebota.

 

Nie takie wyjątki: sprawdź sobie choćby domeny wylistowane na stronie głównej ND w sekcji "Park & Sell - Kup domeny, które zarabiają pieniądze" - zobaczysz, że dużo z nich jest zindeksowanych. Więc to nie jest raczej procentowo na poziomie "przeoczenia".

 

Oczywiście zindeksowane są strony parkingowe - nie jakieś inne (np. poprzednie serwisy itp)

Edited by danlis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z artykułu o parkingach...

Strony (zaparkowane) zwykle nie są indeksowane w Google, a nawet jeśli zostaną zaindeksowane,

brak treści powoduje że nie znajdują się wysoko w wynikach wyszukiwania.

Ponieważ serwis składa się tylko z jednej strony z reklamami, roboty Google nie

mają materiału do indeksacji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli do domeny prowadzi odpowiednia ilość (i jakość) linków to nawet strona parkingowa jest indeksowana. Jednak na wyniki w SERPach poza "nazwadomeny.pl" raczej nie ma co liczyć.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×