Jump to content
Sign in to follow this  
Lotarek

NameDrive brak PPC i RPM

Recommended Posts

witam

 

przeszukałem forum ale nie znalazłem podobnego pytania :)

czemu od kilku dni nie mam kwot w tych zakładkach ? wejścia mam na strony , może ktoś mi wytłumaczyć albo poradzić

dzięki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem, czy dotyczy to całego portfolio, jak liczne jest to portfolio i od kiedy istnieje parking Twojego portfolio.

Cierpliwość i uczciwość zostanie Tobie wynagrodzona.

 

Odpowiadam:

1. Wejścia na domeny nie równają się klikom - a tylko za to ND płaci i PopUndery. Ruch na domenie musi być naturalny, czyli z paska przegladarki.

2. Każdy klik, zanim zostanie uwidoczniony, jest sprawdzany pod kątem naturalnosci (czy nie jest spowodowany bootami, samodzielnymi klikami użytkownika itd, itp.)

3. Kliki a tym samym kwoty mogą zostać uwidocznione nawet po tygodniu. Innymi słowy wejścia widoczne są od razu, kliki nie.

4. Zazwyczaj na początku miesiąca CTR jest niski, później wzrasta w zależności od uznania przez ND klików.

 

Temat był poruszany wielokrotnie. Czytaj forum w sekcji NameDrive. Znajdziesz odpowiedzi pomiędzy wypowiedziami userów.

Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites

kurcze sorki że truje ale ciągle u mnie pusto i nic się nie dzieje ? na początku pokazywało niezłe kwoty a teraz jak dodałem kilka nowych stron wszystko znikło i pokazuje ciągle 0 ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
kurcze sorki że truje ale ciągle u mnie pusto i nic się nie dzieje ? na początku pokazywało niezłe kwoty a teraz jak dodałem kilka nowych stron wszystko znikło i pokazuje ciągle 0 ?

 

 

Może przedział czasowy jest za krótki ? Z tego co pamiętam to pokazywane są dane z ostatnich 7 dni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×