Jump to content
kulas

Jak mądrze wykorzystać niewykorzystaną kapustę z abonamentu?

Recommended Posts

Zostaje mi coraz więcej floty w abonamencie, a że przechodzi mi tylko na jeden miesiąc to troszkę się marnuje. Ostatnio zacząłem wysyłać SMSy na jakieś głupkowate konkursy i opłaciłem sobie serwer :-) Pomijając takie akcje jak Fundacja TVN, na co jeszcze można mądrze spożytkować PLNy, które zalegają na koncie "do wydzwonienia"?

 

Znacie jakieś stronki gdzie można sobie kupić jakąś ciekawą usługę bądź cokolwiek innego pożytecznego płacąc SMSem? Uprzedzając: Gadu Gadu opłaciłem nie tylko sobie :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Znacie jakieś stronki gdzie można sobie kupić jakąś ciekawą usługę bądź cokolwiek innego pożytecznego płacąc SMSem?

Jesteś pewien, że opłata za te smsy będzie ściągnięta z abonamentu?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dobre pytanie. Ja jestem w Playu, i opłata za smsy premium doliczana jest osobno do abonamentu.

 

W Orange odliczana jest z części "wszyscy i na wszystko" czy jak tam ona się nazywa.

Dołączam się do oryginalnego pytania, też zawsze coś zostanie i szkoda by przepadało.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bym raczej zmienił abonament na tańszy dostosowany do moich potrzeb - tak żeby za dużo nie zostawało.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja bym raczej zmienił abonament na tańszy dostosowany do moich potrzeb - tak żeby za dużo nie zostawało.

 

Umowa narzuca mi taki abonament :) jak ją podpisywałem miałem nieco inną "strukturę bilingu", że tak powiem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U mnie zmiana abonamentu o jeden próg wiąże się z brakiem 50% zniżki na Orange Free i brak specjalnego pakietu złotówek, więc to nie wchodzi w grę. Przez ostatni rok moja mama miała po wszystkich obniżkach kwotę abonamentu ~30 PLN, natomiast średni rachunek z 12 miesięcy przy tym abonamencie to 254 PLN, tak więc obniżanie nie ma sensu jak się dużo dzwoni.

 

Wychodzę z założenia, że lepiej 30 PLN więcej płacić miesięcznie a nie ograniczać się w korzystaniu z telefonu :-) Poza tym 1GB Internetu to podstawa w iPhone :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A po co marnować kasę na jakieś pierdoły, zmień sobie na mixa i kasa nie będzie Ci uciekać. Jest tam taka opcja jak dłuższy kapitał złotówek dzięki czemu środki przechodzą nie na jeden ale na dwa miesiące więc mało kto jest w stanie nie wykorzystać wszystkiego

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×