Jump to content
Sign in to follow this  
geronimo

wyplata kasy z konta paypal a podatki

Recommended Posts

Czy ktos kombinowal z innymi sposobami wyplaty z paypala niz przelew na konto? Mam na mysli wyplaty niewidoczne dla pewnych urzedow ;) ?

Poza Polska - pewnie w Stanach - mozna wyplacac w bankomacie przez karte debetowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja wypłacam przez kartę i na konto ale w obu przypadkach się rozliczam z tego.

Paypal jak wypłaca to kwalifikuje to jako twój dochód i archiwizuje każdą wypłatę.

Do tej pory Urząd Podatkowy nie interesował się Paypalem ale widzę że te czasy minęły i jak cię sprawdzą to łatwo dojść że ukrywasz dochody.

A z tego co wiem Urzędy w USA nie są takie skrupulatne jak Polskie także nie wiem czy ryzyko się opłaca ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja wypłacam przez kartę i na konto ale w obu przypadkach się rozliczam z tego.

Jak zalatwic karte w Polsce? W biurze obslugi twierdza ze nie da rady. Chodzi mi oczywiscie o karte do wyplaty bezposrednio z paypala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja proponuję wymienić się z kimś ;)

 

Ty przelewasz komuś kasę z PP a on Tobie na Bank Polski ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja proponuję wymienić się z kimś ;)

 

Ty przelewasz komuś kasę z PP a on Tobie na Bank Polski ;)

 

 

wtedy tracisz % od transakcji + opłatę za przelew

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wygodnym jest jak ktos ma amerykanskie konto z karta debetowa (ja mam) wtedy robimy przelewik na konto amerykanskie i robimy wyplate w dowolnym bankomacie za 1$ oczywiscie przelewik to tez %, ale ... tak czy owak warto na konto amerykanskie wrzucac kase odrazu jesli ktos ma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a da rade założyć konto spoza granic kraju? No be wtedy faktycznie dałoby radę uzyskać Paypal card, chociaż i yak sie dziwię że w Polsce jeszcze nie wydają.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Raczej nie będzie Ci łatwo założyć amerykańskie konto, po pierwsze musisz mieć adres pocztowy w USA żeby Ci gdzieś wysłali tę kartę, po drugie jak PayPal zobaczy że do amerykańskiego konta regularnie logujesz się z polskich adresów IP to szybko zbanują konto.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Raczej nie będzie Ci łatwo założyć amerykańskie konto, po pierwsze musisz mieć adres pocztowy w USA żeby Ci gdzieś wysłali tę kartę, po drugie jak PayPal zobaczy że do amerykańskiego konta regularnie logujesz się z polskich adresów IP to szybko zbanują konto.

 

a epassporte? [;

Share this post


Link to post
Share on other sites
Skad ta informacja?

Z własnego doświadczenia. Miałem już konto PayPal niemieckie, hiszpańskie, amerykańskie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Raczej nie będzie Ci łatwo założyć amerykańskie konto, po pierwsze musisz mieć adres pocztowy w USA żeby Ci gdzieś wysłali tę kartę, po drugie jak PayPal zobaczy że do amerykańskiego konta regularnie logujesz się z polskich adresów IP to szybko zbanują konto.

 

 

No to PO BOX w stanach + dedyk z proxy :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Z własnego doświadczenia. Miałem już konto PayPal niemieckie, hiszpańskie, amerykańskie :)

 

Wydaje mi sie, ze wypisujesz bardzo nie madre rzeczy mam tam konto od prawie dwoch lat i uzywam w polsce loguje sie z polski itd. mam karte debetowa podlaczona pod konto za pomoca, ktorej wyplacam z polskich bankomatow! Wydaje mi sie ze jednak powody musialy byc inne bo w regulaminie swiadczenia uslug przez paypal nie ma nigdzie napisane, ze na konto mozna logowac sie wylacznie z ip w kraju, w ktorym zostalo konto zalorzone bo to by bylo zupelnie bez sensu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

W regulaminie nie ma napisane, ale ale jest napisane że nie możesz podawać fałszywych danych przy rejestracji. A jeśli mieszkasz w Polsce a zarejestrujesz się na amerykański adres to istnieje podejrzenie że adres amerykański jest fałszywy. A sprawdzają to m.in. po adresach IP których używasz. Jeśli nie zbanowali Ci konta, to masz szczęście, ale nieco ryzykujesz... Poczytaj na NoPaypal.com historie ludzi którzy pojechali na wakacje do innego kraju, zalogowali się do PayPala a tu za jakiś czas ban.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×